Фонтани зачекають: Зеленський відреагував на скандали з видатками бюджетів

22:41 20 липня 2023 р.

Питний фонтан у Львові

Питний фонтан у Львові

У вечірньому зверненні Президент Україні апелював до представників місцевої влади.

Про це пише Dailylviv.com.

«Окремо хочу звернутися до всіх представників місцевої влади в нашій країні: люди мають відчувати, що ресурси бюджетів використовуються справедливо та правильно.

Кожен розуміє, про що йдеться. Бруківка, прикрашання міст, фонтани почекають – спочатку перемога», - зазначив голова держави.

Нагадаємо, раніше Дніпровський район Києва закупив для облаштування укриттів понад 300 барабанів майже на 900 тис. грн. А голови районів Києва від "Слуги народу" закупили в укриття овочерізку і сковорідки за 1,5 млн грн.

Керівник фракції у ВР «Слуга народу» Давид Арахамія відреагував на низку корупційних скандалів із закупівлями за кошти місцевих бюджетів. Невиправдані закупівлі влади з державного бюджету він чомусь не згадав.

Зокрема, нардеп закликав місцевих чиновників припинити витрачати кошти на другорядні речі, які не наближають Україну до Перемоги.

«Хочу звернутися до очільників міст, чиновників місцевого самоврядування та всіх інших осіб, відповідальних за процедури закупівель у нашій державі, незалежно від політичного забарвлення. У суспільстві назріває дуже серйозне невдоволення вашими діями. Пов'язано це з пріоритетами, які ви обираєте під час здійснення закупівель.

Усі ці історії про барабани, стадіони, люксові овочерізки, перекладання бруківки, там, де вона не в такому жахливому стані, значною мірою дестабілізують суспільство, яке живе непростим життям, примудряючись не просто виживати, але ще й волонтерити, донатити на армію та зберігати оптимістичний погляд на майбутнє», - наголосив очільник монобільшості.

Садовий визначив, на що з гаманця Львова даватимуть гроші

У Милятичах Солонківської тергромади відремонтують школу для переселенців за завищеними цінами

У Львівській громаді буде сквер імені Володимира Івасюка

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів