Львів готовий приймати українців, які постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС: де поселятимуть

11:49 6 червня 2023 р.

Фото до новини

Сьогодні, 6 червня, у Львові оперативно зібрали засідання міської евакуаційної комісії, де пропрацьовують питання приймання українців, яких можуть евакуйовувати з підтоплених внаслідок підриву Каховської ГЕС населених пунктів.

Про це інформує міський голова Львова Андрій Садовий, пише Dailylviv.com.

«Працює евакуаційна комісія. Головне повідомлення – Львів готовий до приймання українців, які постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС

Зараз чекаємо на інформацію від Херсонської ОВА. Якщо буде потреба, наші служби протягом 3-х годин розгорнуть прихистки. Досвід вже є.

В небезпеці залишаються мешканці лівого берега Дніпра, який є окупованим. Ми не знаємо, яка до них доходить інформація, і чи є взагалі у них можливість евакуюватись», - написав у себе на сторінці в мережі Facebook мер Львова.

У місті розглядають варіант розконсервування літніх модульних містечок, що є у Стрийському парку, на вул. Пулюя та на Сихові. А також, за необхідності, тимчасові прихистки розгорнуть у закладах освіти, в яких завершилось навчання. 

Нагадаємо, у Львові на вул. Костя Левицького, 67 діє Міський центр підтримки вимушено переміщених осіб. Тут українці, які змушені були покинути рідні домівки через війну, можуть отримати допомогу й консультації фахівців із різних сфер життя: помешкання й соціальна підтримка, пошук роботи, освіта і дозвілля, медицина, відновлення документів, домашні улюбленці тощо. 

Центр працює за таким графіком: понеділок-четвер – з 9.00 до 18.00 год., п’ятниця – з 9.00 до 16.00 год. (без обідньої перерви). 

Контакти: +38 050 555 44 61, centrsp@gmail.com. 

Відео підриву росіянами Каховської ГЕС: оголошена евакуація через затоплення

Підрив російськими військами Каховської ГЕС: як це вплинуло на енергосистему України

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів