ЛОДА визначила переможців конкурсу на вивезення відходів зі Львова

17:45 8 вересня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

У п’ятницю, 8 вересня, завершився конкурс на надання послуг зі збирання, зберігання і перевезення твердих і великогабаритних побутових відходів з територій житлового фонду комунальної власності Львова.

Про це повідомили сьогодні, 8 вересня, у Львівській облдержадміністрації, де також поінформували: «Конкурс проводився на двох комунальних підприємствах Шевченківського району та одному підприємстві Залізничного району. За підсумками розгляду конкурсних пропозицій та їх оцінювання, конкурсна комісія визначила переможцями такі компанії-перевізники: ТОВ «Санком-Львів» – ЛКП «Варшавське 407» (Шевченківський район); ТОВ «ДВ-Екосвіт» – ЛКП «Балатон 409» (Шевченківський район); ТОВ «Грінера Україна» – ЛКП «Граніт» (Залізничний район). У найближчий час департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації підпише відповідні угоди між департаментом, переможцями конкурсу та комунальними підприємствами Львова».

dailylviv.com

До теми

14:23 30 листопада 2020 р.

Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

Сьогодні представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу