ЛМР зволікає з рішенням про апарт-готель Козловського на Лижвярській, – ЗМІ

11:25 21 січня 2020 р.

Львівська міська рада через два місяці після засідання виконкому досі не опублікувала рішення про внесення змін до містобудівних умов та обмежень на будівництво апарт-готелю на вулиці Лижвярській, 1.

Йдеться про майбутній готель мережі Hilton у Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького.

Про це пишуть "Наші гроші. Львів".

Видання нагадує, що 22 листопада 2019 року виконавчий комітет погодив внесення змін до містобудівних умов та обмежень на це будівництво. Спочатку зміни мали стосуватися висоти майбутнього готелю, яку хотіли збільшити з 34 до 72 метрів. Так було зазначено у проєкті внесення змін, опублікованому напередодні засідання.

Однак вже на самому засіданні управління архітектури та урбаністики представило доопрацьований варіант. Як пояснила головна спеціалістка цього управління Олена Погорілець, висоту готелю залишили 34 метри, а відсоток забудови зазначили 40%. «Це ідеальне рішення», − прокоментував тоді міський голова Львова Андрій Садовий.

Перші містобудівні умови та обмеження на надбудову апарт-готелю отримало ТОВ «Апартготель» у 2016 році. Тоді фірмі дозволили побудувати будівлю заввишки 34 метри. У 2018 році ділянку площею майже гектар продали ТОВ «Апартготель» за 18,5 млн грн після ухвали сесії Львівської міської ради. Ініціатором ухвали був депутат Львівської міськради та бізнесмен Григорій Козловський. Засновниками ТОВ «Апартготель» є Роман Попко, який також керує кількома фірмами, заснованими будівельною корпорацією Avalon Inc, співвласником якої є Григорій Козловський.

Однак в липні 2019 року замовник будівництва змінився. Замість «Апартготелю» ним стало ТОВ «Парк спейс», засновником якого є ТОВ «Авалон інкомпані» та закритий фонд «Адамант». Після цього компанія заявила, що хоче збільшити висоту будівлі з 34 до 72 метрів. Таку пропозицію ще раніше винесли на засідання архітектурно-містобудівної ради, оскільки будівля суттєво вплине на силует міста. І попри зауваження до концепції,  всі члени містобудівної ради її погодили.

Перед листопадовим засіданням виконавчий комітет розглядав рішення двічі, однак безуспішно. Переважно питання переносили через висоту будівлі та невдалу візуалізацію. Також у грудні цього року депутати міської ради не підтримали петицію, у якій львів’яни просили скасувати містобудівні умови на будівництво майбутнього готелю.

Це вже не вперше міська рада довго не публікує рішення виконавчого комітету, пов’язані з бізнесменом Григорієм Козловським. Так міська рада два місяці не публікувала містобудівних умов та обмежень на будівництво готелю на вул. Дорошенка, 2. "Наші гроші Львів" нагадують, що ці містобудівні умови видали з порушеннями містобудівних правил.

Нагадаємо, прокуратура Львівської області сумнівається в законності землі під забудову на вулиці Лижвярській.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу