ЛМР все ще очікує, що їй запропонують ділянки під сміттєсортувальний комплекс

10:30 30 грудня 2016 р.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 30 грудня, що вона «продовжує збір пропозицій щодо розташування ділянки для розміщення полігону твердих побутових відходів та сміттєсортувального комплексу до кінця січня, з метою детальнішого опрацювання та огляду запропонованих локацій».

У ЛМР також нагадали, що земельна ділянка повинна знаходитись у межах Львівської області та мати площу 25-30 га. В повідомленні ЛМР також зазначено: «Умови: право набуття земельної ділянки – придбання за ринковою ціною в органів місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб, спільне використання існуючих полігонів твердих побутових відходів. Додаткові умови: у разі набуття права користування земельною ділянкою від органів місцевого самоврядування – додаткове постійне відрахування місцевій громаді – 50 гривень за одну тонну твердих побутових відходів, у разі спільного використання існуючого полігону твердих побутових відходів – рекультивація та подальша експлуатація полігону буде здійснюватися за фінансової підтримки Львівської міської ради та за  екологічними стандартами країн Євросоюзу під супроводом європейських фахівців».

Львівській міськраді також запевнили: «Експлуатація нового полігону ТПВ та сміттєсортувального комплексу буде здійснюватись за проектом та за нормами,  які відповідають екологічним стандартам країн Євросоюзу і під супроводом європейських фахівців».

Про це повідомили сьогодні, 30 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «Пропозиції подавати за адресою: 79006, Львів, площа Ринок, 1. Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради. Телефон: (032) 297-59-14».

dailylviv.com

До теми

10:23 17 січня 2021 р.

Біля Радехова згорів будинок

На момент прибуття пожежників до місця виклику ввесь будинок був охоплений вогнем.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу