Курсанти львівської військової академії отримали оновлену їдальню

15:28 21 серпня 2017 р.


Фото: asv.gov.ua

Їдальня Національної академії сухопутних військ використовувалася розглядається як передова модель для створення подібних об’єктів тилової інфраструктури в усій Українській армії.

У львівській військовій академії повідомили сьогодні, 21 серпня: «Напередодні нового навчального року в Національній академії сухопутних військ запустили оновлену курсантську їдальню – у рамках переходу навчального закладу до нових стандартів харчування військовослужбовців Збройних Сил України, які у видовому військовому виші запроваджуються з першого вересня, в академії провели капітальний ремонт кухонних приміщень та повне технічне переоснащення їдальні. За словами начальника продовольчої служби Національної академії сухопутних військ, майора Юрія Сльозка, щодня у їдальні вишу харчується понад півтори тисячі осіб, що, у свою чергу, покладає надзвичайно велику відповідальність щодо організації харчування особового складу. Це, насамперед, дотримання найсуворіших санітарних норм, підвищення швидкості та збільшення обсягу приготування, покращення якості готової продукції, а також високий рівень обслуговування».

Офіцер розповів також: «Надзвичайно важливу роль тут відіграють саме умови, в яких працює персонал їдальні, та її технічне оснащення. Завдяки проведеній роботі нам вдалось досягти значної економії людських ресурсів та енергоносіїв. Все обладнання відповідає стандартам НАТО та вимогам найкращих об’єктів масового харчування в Європі. Відтепер всі заготовки із цехів первинної обробки продукції потрапляють до гарячого цеху виключно через холодильні камери, що встановлені між ними. Також, до прикладу, лише один кухар за допомогою нової овочеріжучої станції здатен у порівняно стислі строки нашаткувати та подрібнити овочі на весь особовий склад, що харчується в академії.

У військовій академії також конкретизували: «У результаті здійснення комплексу заходів з ремонту та переоснащення приміщень для приготування їжі, були проведені роботи з їхнього внутрішнього оздоблення, повністю замінено систему вентиляції, створені гідні умови для роботи та відпочинку персоналу їдальні. Зокрема, кухарям відтепер не треба виконувати важку фізичну працю, адже перевезення та доставка продуктів у цехи відбувається за допомогою спеціальних ліфтів та конвеєрів. Приготування їжі здійснюється за допомогою найсучасніших пароконвекційних печей, багатофункціональних пателень тощо. Також з’явилась можливість виготовляти власні кондитерські вироби та обробляти продукти із дотриманням найвимогливіших санітарних норм. Окрім того, встановлені сучасні посудомийні машини та інше необхідне обладнання».

Днями високу оцінку оновленій курсантській їдальні Національної академії сухопутних військ дали й іноземні фахівці з тилу, зокрема зі Збройних сил США та Канади, які беруть участь у підготовці українських підрозділів у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки у рамках «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна. Саме найкращі іноземні моделі з організації харчування військовослужбовців й лягли в основу рішучих ініціатив керівництва Національної академії сухопутних військ із вдосконалення цього процесу в стінах видового військового вишу», – поінформували також в академії.

Заступник начальника тилу Академії підполковник Олександр Мельничук запевнив: «Вже не перший рік ми не лише йдемо у ногу з часом щодо харчування військовослужбовців Академії, але й намагаємось його випереджати і бути прикладом для інших військових частин та установ Українського війська. На виконання вимог керівництва Вітчизняного оборонного відомства та Збройних Сил  України ми ще до запровадження нової системи харчування суттєво розширили меню, відремонтували зали для прийому їжі, закупили якісний посуд тощо. Вже розглядається можливість того, щоб курсантська їдальня Національної академії сухопутних військ використовувалася як передова модель для створення подібних об’єктів тилової інфраструктури у всій Українській армії».

Про це повідомили сьогодні, 21 серпня, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фото- та відео репортажі з оновленої їдальні.

dailylviv.com

До теми

12:17 26 жовтня 2020 р.

На Львівщині членкиня дільничної комісії втратила свідомість

25 жовтня близько 21.00 у селі Глухів Сокальского району представниці однієї з дільничних виборчих комісій Ользі Масловській стало погано під час підрахунку голосів і вона втратила свідомість.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу