Контрактники заселилися на Львівщині до казарми нового зразка | Новини Львова

Контрактники заселилися на Львівщині до казарми нового зразка

18:00 10 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: mil.gov.ua

125 військовослужбовців контрактної служби ЗСУ, які проходять службу у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного в Старичах, заселилися до першої новозбудованої казарми покращеного типу.

Про це повідомили в понеділок, 10 грудня, в прес-службі міністерства оборони, де також розповіли: «Будівля за рівнем організації побуту не поступається кращим світовим зразкам. В двоповерховій будівлі розташовано кімнати блочного типу (дві кімнати на п’ять чоловік кожна) з власним санвузлом».

«На поверсі є кухня з необхідним приладдям, кімната, де можна прати та сушити речі. Для жінок-військовослужбовців передбачені окремі житлові «блоки», – поінформували також у Міноборони.

«На Яворівщині роботи по будівництву казарм покращеного типу не припиняються. Вже фактично готові ще три будівлі і в найближчих планах – зведення будинку з квартирами сімейного типу», – повідомили також у прес-службі міністерства оборони.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:13 9 липня 2020 р.

У Львові виписали штрафів на 7 млн грн за неправильне паркування

У 2020 році у Львові змінено зонність паркувальних майданчиків та вартість паркування. Для збільшення способів оплати за послуги паркування ЛКП "Львівавтодор" уклало договір з компанією "EasyPay".

Рубрика: Ситуації

20:20 9 липня 2020 р.

Помер засновник газети «Kurier Galicyjski»

Ровіцький активно діяв на ниві польсько-української співпраці, у 2015 році він увійшов в рейтинг найбільш заслужених для польсько-українського діалогу осіб

Рубрика: Ситуації