Контрактники заселилися на Львівщині до казарми нового зразка

18:00 10 грудня 2018 р.


Фото: mil.gov.ua

125 військовослужбовців контрактної служби ЗСУ, які проходять службу у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного в Старичах, заселилися до першої новозбудованої казарми покращеного типу.

Про це повідомили в понеділок, 10 грудня, в прес-службі міністерства оборони, де також розповіли: «Будівля за рівнем організації побуту не поступається кращим світовим зразкам. В двоповерховій будівлі розташовано кімнати блочного типу (дві кімнати на п’ять чоловік кожна) з власним санвузлом».

«На поверсі є кухня з необхідним приладдям, кімната, де можна прати та сушити речі. Для жінок-військовослужбовців передбачені окремі житлові «блоки», – поінформували також у Міноборони.

«На Яворівщині роботи по будівництву казарм покращеного типу не припиняються. Вже фактично готові ще три будівлі і в найближчих планах – зведення будинку з квартирами сімейного типу», – повідомили також у прес-службі міністерства оборони.

dailylviv.com

До теми

18:40 26 жовтня 2021 р.

У Львові закрили 11 магазинів та ресторанів через недотримання карантину. Назви і адреси

Моніторингові групи продовжують перевіряти заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок, прийнято рішення відзавтра призупинити роботу 11 закладів до усунення порушень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу