Комунальники запевнили, що не забруднюють Львів

11:05 25 лютого 2020 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У львівському комунальному підприємстві «Зелене місто» стверджують, що в компості, який утворився в спеціальному контейнері на вулиці Пластовій, 13 у Львові, вміст шкідливих речовин, зокрема – важких металів, не перевищує гранично допустимої норми.

Як повідомили у вівторок, 25 лютого, у Львівській міськраді, про це свідчать результати випробувань, які проводила агрохімічна лабораторія «Західний Буг». Її спеціалісти здійснювали аналіз за такими показниками як вологість, сольова витяжка КСІ, загальний азот, фосфор, калій, органічна речовина в перерахунку на вуглець, магній, кальцій, цинк, мідь, мангал, залізо.

Як інформував «ЩЛ», 10 жовтня на пленарному засіданні ЛМР затвердили «Методичні рекомендації та вимоги щодо виробництва і застосування компостів та грунтів у Львові».

dailylviv.com

До теми

21:11 27 листопада 2020 р.

У Снопківському парку ремонтують водогін

За інформацією ЛМКП «Львівводоканал», сьогодні розпочалися роботи із заміни аварійної ділянки магістрального водопроводу від вулиці Зеленої до вулиці Липова Алея, у межах Снопківського парку. Вартість робіт — близько 3 млн грн.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу