Комісія щодо незаконних забудов у Львові вирішила відкорегувати положення про неї

15:00 27 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У середу, 27 червня, відбулось перше засідання комісії щодо незаконних забудов у Львові.

Про це повідомили в середу, 27 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Спільно керівництво міста, представники громадськості проговорили формат роботи. Також деталізували особовий склад комісії».

Міський голова Львова Андрій Садовий резюмував наприкінці засідання комісії: «Підсумовуючи, колеги, що ми вирішили. Перше. Відкоригувати положення про комісію враховуючи сьогоднішню ситуацію, з погодженням всіх сторін. Друге. Визначити ефективною роботу комісії в такому складі: голова комісії – директор департаменту містобудування Сергій Коровайник, співголова комісії — директор юридичного департаменту Гелена Пайонкевич, головний архітектор Юліан Чаплінський, представники від громадськості. По кожному району, як асоційовані члени комісії, керівники району, архітектор району».

Андрій Садовий також зазначив: «Якщо питання стосується історичної зони, то присутня Лілія Онищенко, керівник управління історичного середовища. Також на робочі комісії запрошувати представників поліції, прокуратури, СБУ, всіх служб, щоб вони були також учасниками процесу. Тому зараз треба ці всі речі підготувати, пропрацювати і починаючи з липня місяця ми нормально починаємо працювати – системно і продуктивно. Я вам безмежно дякую, дякую за довіру, я завжди на вашому боці».

dailylviv.com

До теми

19:48 16 червня 2021 р.

Василя Петрика повезли у СІЗО. Він вважає це замовленням (відео)

Галицький суд обрав запобіжний захід відомому львівському архітектору та пам’яткоохоронцю, начальнику управління охорони об’єктів культурної спадщини області Василю Петрику.

Рубрика: Ситуації

12:58 16 червня 2021 р.

Ідеї цікавих презентів брату на день народження

Для кожної людини день народження близьких людей - це важлива подія, особливо якщо свято у рідного брата. Саме в цей день варто відкласти всі справи на потім і разом з ним відсвяткувати його день народження і, звичайно ж, вручити дійсно цікавий подарунок. і якщо ви поки не придумали, що саме йому подарувати, то можливо серед нашого списку ви зумієте знайти відповідний знак уваги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу