Комісія Львівської облради визнала учасниками бойових дій 31 добровольця

15:45 29 грудня 2016 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Перший заступник голови обласної ради Парасковія Дворянин визнала, що «часто пакет документів повертається на доопрацювання».

У Львівській обласній ради повідомили сьогодні, 29 грудня, що її комісія визнали учасником бойових дій 31 добровольця. Перший заступник голови обласної ради Парасковія Дворянин запевнила: «Наша комісія працює дуже професійно та конструктивно.Також хочу відзначити представників добровольчих батальйонів, які мають дорадчий голос і часто присутні на наших засіданнях. Власне, коли виникають делікатні запитання чи сумніви, вони надають нам необхідну інформацію про свого бійця».

Парасковія Дворянин також розповіла: «Заявників є набагато більше, однак часто пакет документів повертається на доопрацювання. Трапляється, що не вистачає доказів, що вони справді воювали, свідчень та необхідних довідок. Якщо виникають сумніви або невідповідності часто викликаємо на комісію і самих бійців.

«Ті хлопці, які першими кинулися на захист нашої держави та вберегли наш спокій, мають бути визнані на території Львівської області, – наголосила перший заступник голови обласної ради. – Усі бійці отримають від обласної ради посвідчення та матеріальну допомогу в розмірі трьох тисячі гривень».

Про це повідомили сьогодні, 29 грудня, в прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

До теми

18:47 27 січня 2021 р.

Уперше у Львові хочуть використати кавову гущу проти ожеледиці

У рамках пілотного проекту, у парку «700-річчя Львова» вперше планують використати кавову гущу для боротьби із ожеледицею. Таку ініціативу запропонувала радниця міського голови Львова Ірина Оршак. Вона зазначає, що кавова гуща після використання має абразивні властивості, не лише не шкодить зеленим насадженням, а й може бути їм корисною та не потребує збору після використання.

Рубрика: Ситуації

10:12 27 січня 2021 р.

Поїзд Ужгород – Сянки скоротив маршрут

У зв’язку з виконанням робіт із ремонту об’єктів інфраструктури на дільниці Сянки – Ужгород зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у цьому сполученні.

Рубрика: Ситуації

16:37 26 січня 2021 р.

У Львівській області обмежили рух для великогабаритного транспорту

На трасі Ковель-Жовква між с. Тудорковичі – с. Хоробрів Сокальського району Львівської області, у зв’язку із сніговими переметами, для забезпечення роботи снігоочисної техніки обмежено рух для великогабаритного транспорту.

Рубрика: Ситуації

12:24 26 січня 2021 р.

"Компанія Астра" у Львові по 300 годин розглядала скарги на ліфти

З 10 січня 2021 року «Гаряча лінія» міста Львова припинила свою співпрацю з обслуговуючою організацією ПП «Компанія Астра». Причиною такого рішення стала неякісна робота по зверненнях мешканців щодо роботи ліфтів впродовж останніх шести місяців.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу