Львівська облрада визнала бійцями-добровольцями 130 учасників війни

11:38 9 вересня 2017 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Заступник голови облради запевнив, що її комісія ретельно вивчила та перевірила документи тих, хто претендував на почесне звання.

Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк повідомив у п’ятницю, 8 вересня: «Комісія з визнання бійців-добровольців продовжує свою роботу – щн 13 українських Героїв отримали відповідний статус. Комісія ретельно вивчила та перевірила документи тих, хто претендував на відповідне звання. Із 18 пакетів документів затвердження пройшли 13. Це дуже позитивна тенденція».

Володимир Гірняк також запевнив: «Хлопці-патріоти, які добровільно пішли на фронт заслуговують на особливу пошану та повагу. Особливо ті, хто, ризикуючи власним життям, стояв стіною за українські землі у 2014-2015 роках. Наразі статус бійця-добровольця дозволяє Героям сучасності отримати від соцзахисту разову матеріальну допомогу. Однак ми думаємо над варіантами як суттєво збільшити увагу місцевої влади до добровольців. Є декілька ініціатив, які заслуговують на увагу та реальні для реалізації. Разом із тим, дуже не хотілося б, аби серед справжніх патріотів затесались самозванці. Тому всі папери перевіряються дуже ретельно».

«Розгляд комісією заяв бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України буде продовжено через два тижні. За час роботи комісії статус бійця-добровольця отримали 130 українських Героїв», – поінформували також у прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу