Кладовища у Львові перетворили на сміттєзвалища

17:05 4 березня 2024 р.

Фото до новини

На кладовищах, які обслуговує ЛКП «Муніципальна обрядова служба», тривають роботи з ліквідації стихійних звалищ сміття.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

Зі залученням спецтехніки працівники підприємства прибрали територію Брюховицького та Ряснянського кладовищ, звідки вивезли понад 4 великі вантажівки сміття. Мешканців вкотре закликають не створювати стихійні сміттєзвалища, а користуватися контейнерами для відходів.

Читайте також: У Львові визначили фірму, яка за 1,84 млн грн охоронятиме чотири львівські кладовища: які саме 

«На території цих кладовищ також встановлені сміттєві баки для відходів, проте відвідувачі, порушуючи правила, після прибирання та догляду за місцями поховання своїх рідних, залишають відходи у невстановлених місцях. Часто це узбіччя доріг або прилегла територія до кладовища. Такими діями громадяни шкодять довкіллю та самі ж створюють стихійні звалища сміття.

Вкотре наголошуємо – викидайте сміття у контейнери, які для цього встановлені! Не перетворюйте кладовище на сміттєзвалище!», – зауважують у ЛКП «Муніципальна обрядова служба».

Читайте також: Чотири вантажівки отруйного сміття вивезли з цвинтаря у Дублянах

Цього минулого місяця працівники ЛКП «Муніципальна обрядова служба» прибирали Голосківське кладовище, з якого вивезли 10 машин сміття. Ліквідували стихійне сміттєзвалище і на кладовищі в Дублянах. Тут вивезли 4 вантажівки сміття, найбільшу частину якого склали пластикові квіти, вінки, лампадки, пакети та інша ритуальна атрибутика з пластику. Також було ліквідовано стихійне звалище побутових відходів на закритому кладовищі по вул. Чижевського у Львові.

Водночас ЛКП «Муніципальна обрядова служба» здійснює обслуговування 29 цвинтарів, з яких 10 у Львові та 19 на території населених пунктів Львівської громади.

Нагадаємо, Львів платить мільйони гривень за прибирання кладовищ: містяни шоковані.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів