Чотири вантажівки отруйного сміття вивезли з цвинтаря у Дублянах

14:58 16 лютого 2024 р.

Фото до новини

Цього разу до робіт було залучено екскаватор та два КАМАЗи.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

Муніципальна обрядова служба Львова проводить очищення територій кладовищ у Львівській громаді. Цього тижня роботи з ліквідації стихійного сміттєзвалища провели на цвинтарі в Дублянах. Загалом було вивезено 4 вантажівки сміття.

«На кладовищі у Дублянах ми облаштували спеціальні майданчики зі сміттєвими баками для відходів. На жаль, відвідувачі часто ігнорують це та засмічують сусідні ділянки різними вже непотрібними їм ритуальними атрибутами. Тому доводиться періодично залучати великогабаритну техніку для очищення кладовища. Цього разу до робіт було залучено екскаватор та 2 КАМАЗи. Загалом було вивезено 4 вантажівки сміття», - розповідають у ЛКП «Муніципальна обрядова служба».

Читайте також: На Личаківському цвинтарі Польща профінансувала реставрацію гробівців і надгробків: які обрали

Найбільшу частину зібраних відходів склали пластикові квіти, вінки, лампадки, пакети та інша ритуальна атрибутика з пластику. Як наголошують в ЛКП, пластикові вироби дійсно можуть тривалий час зберігати свій зовнішній вигляд, проте під дією прямих сонячних променів з пластику виділяються отруйні речовини. Це суттєво шкодить навколишньому середовищу. Тож закликають мешканців надавати перевагу живим квітам або сухоцвітам.

«Очищення кладовищ від стихійних сміттєзвалищ це затратна робота. Тому хочеться достукатися до кожного, хто байдуже шпурляє різний непотріб поза спеціально облаштовані місця. Наполегливо закликаємо - не перетворюйте кладовище на сміттєзвалище! Дотримуйтесь чистоти та викидайте сміття у контейнери», - наголошують в ЛКП «Муніципальна обрядова служба».

Як повідомляла пресслужба ЛМР, у Львові проводять санітарне очищення чинних цвинтарів.

Читайте також: Львів платить мільйони гривень за прибирання кладовищ: містяни шоковані

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів