Холдинг «!Фест» змусили сплатити до бюджету ₴ 13,4 млн несплачених податків

11:00 22 лютого 2024 р.

Фото до новини

Відповідно до офіційної звітності, співробітники підприємства отримували незначну заробітну плату. В той час, як насправді фактично отримували значно більшу зарплатню в конвертах.

Про це повідомила Львівська обласна прокуратура, пише DailyLviv.com.

За процесуального керівництва прокурорів Львівської обласної прокуратури забезпечено надходження до бюджету понад 13 млн грн несплачених податків та інших обов’язкових платежів.

Читайте також: У центрі Львова горів ресторан «Реберня» холдингу емоцій «!FEST» (відео)

За даними слідства, впродовж 2022 року керівниця підприємства, основними видами діяльності якого є гуртова та роздрібна торгівля харчами, ухилилась від сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору і єдиного соціального внеску.

Відповідно до офіційної звітності, співробітники підприємства отримували незначну заробітну плату. В той час, як насправді фактично отримували значно більшу зарплатню, відповідно до якої сума податків та інших обов’язкових платежів теж повинна сплачуватись більша.

Внаслідок чого до бюджету загалом не надійшло понад 13 млн грн.

Читайте також: Мережа ресторанів у Львові збудує біля колишньої президентської резиденції 6-поверхове житло

В ході досудового розслідування повідомлено про підозру керівниці суб’єкта господарювання. Їй інкримінують ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) у великих розмірах, а також ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в особливо великих розмірах (ч. 2 ст. 212, ч. 3 ст. 212-1 КК України).

Підозрювана свою вину в інкримінованих злочинах визнала та повністю відшкодувала заподіяні державі збитки.

За результатами розслідування матеріали обвинувачення передано до суду.

Досудове розслідування здійснювали детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області.

Нагадаємо, детективи БЕБ у Львові викрили схему ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах холдингом, до складу якого входять 60 ресторанів та торгових точок.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів