Казначейство затримує кошти на ремонт доріг у Львові

09:52 18 вересня 2013 р.

Причому - в усіх шести районах міста

У Львові не можуть закінчити заплановані ремонти доріг і хідників через значні затримки коштів казначейством. Прес-служба міської ради повідомляє також, що ремонтникам заборговано водночас в усіх шести районах міста.

Зокрема, в Галицькому районі Львова залишилось покласти асфальт на ділянці вулиці Митрополита Андрея. Ав Залізничному районі Львова через затримки виплат із казни не можуть доробити хідники на вулиці Левандівській та ще двох інших.

У Сихівському районі Львова з цієї ж причини не завершено дорожні роботи на проспекті Червоної Калини. А в Шевченківському районі через відсутність фінансування не можуть завершити роботи на вулиці Мазепи й розпочати – на вулицях Рапопорта, Леонтовича й Перекопській.

dailylviv.com

До теми

13:26 2 березня 2021 р.

У Львівській МТГ ловитимуть безпритульних собак

У ЛКП «Лев» зазначають, що бригада ловців здійснює виїзди в населені пункти міської територіальної громади щосереди та щосуботи, в інші дні тижня — в райони міста Львова.

Рубрика: Ситуації

09:35 2 березня 2021 р.

Один тиждень на усунення критичних вибоїн: поліція попередила дорожників

Учора усі дорожні організації міста та області отримали попередження від відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції Львівської області про усунення критичних вибоїн, що утворилися після зими. Дорожні організації мають на це один тиждень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу