Іспанських експертів-кінологів на Львівщині зацікавили собаки-пошуковці наркотиків та вибухівки

19:39 29 вересня 2021 р.

27 та 28 вересня Кінологічний навчальний центр та відділ прикордонної служби «Рава – Руська» відвідали експерти-кінологи Цивільної гвардії Королівства Іспанії та представники ОБСЄ.

Про це інформує Держприкордонслужба, пише Dailylviv.com.

Візит відбувся в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Підтримка Державної прикордонної служби України у запобіганні та боротьбі з незаконним обігом зброї, боєприпасів та вибухових речовин (ЗБВР)».

Іноземну делегацію ознайомили з діяльністю та інфраструктурою прикордонних підрозділів, а також продемонстрували навчально-матеріальну базу та методику підготовки кінологів зі службовими собаками у навчальному центрі. У пункті пропуску делегація ознайомилася з практичним проведенням тренувань спеціальних собак з навичок пошуку наркотичних та вибухових речовин в багажі та автотранспорті, диференціювання з використанням наявних вибухових речовин, та інші практичні тренування. Оглянули місця утримання службових собак в пункті пропуску «Рава – Руська».

Окрема увага була зосереджена на особливостях підготовки спеціальних собак для протидії незаконному переміщенню ЗБВР через кордон.

Міжнародні експерти ділилися з українськими колегами своїми знаннями та досвідом у сфері підготовки та ефективного використання кінологів зі службовими собаками для протидії спробам незаконного переміщення ЗБВР.

На Львівщині підготували до випуску понад 100 інспекторів-кінологів для двох видів службових собак

У Великих Мостах на Львівщині готують собак до параду в День Незалежності

dailylviv.com

До теми

19:08 27 листопада 2021 р.

У Львові опублікували список ненароджених українських Нобелівських лавреатів

Напередодні дня пам’яті жертв Голодомору Студенти львівського осередку Української академії лідерства передала меру Львова Андрієві Садовому газету зі списком українських Нобелівських лавреатів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу