Іспанських експертів-кінологів на Львівщині зацікавили собаки-пошуковці наркотиків та вибухівки

19:39 29 вересня 2021 р.

Фото до новини

27 та 28 вересня Кінологічний навчальний центр та відділ прикордонної служби «Рава – Руська» відвідали експерти-кінологи Цивільної гвардії Королівства Іспанії та представники ОБСЄ.

Про це інформує Держприкордонслужба, пише Dailylviv.com.

Візит відбувся в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Підтримка Державної прикордонної служби України у запобіганні та боротьбі з незаконним обігом зброї, боєприпасів та вибухових речовин (ЗБВР)».

Іноземну делегацію ознайомили з діяльністю та інфраструктурою прикордонних підрозділів, а також продемонстрували навчально-матеріальну базу та методику підготовки кінологів зі службовими собаками у навчальному центрі. У пункті пропуску делегація ознайомилася з практичним проведенням тренувань спеціальних собак з навичок пошуку наркотичних та вибухових речовин в багажі та автотранспорті, диференціювання з використанням наявних вибухових речовин, та інші практичні тренування. Оглянули місця утримання службових собак в пункті пропуску «Рава – Руська».

Окрема увага була зосереджена на особливостях підготовки спеціальних собак для протидії незаконному переміщенню ЗБВР через кордон.

Міжнародні експерти ділилися з українськими колегами своїми знаннями та досвідом у сфері підготовки та ефективного використання кінологів зі службовими собаками для протидії спробам незаконного переміщення ЗБВР.

На Львівщині підготували до випуску понад 100 інспекторів-кінологів для двох видів службових собак

У Великих Мостах на Львівщині готують собак до параду в День Незалежності

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини