Інспекція ДАБК у Львові оштрафувала забудовників на понад 7,5 млн. гривень

17:30 29 грудня 2016 р.

Упродовж восьми місяців діяльності інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю у Львові провела 603 перевірки щодо дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Про це повідомили сьогодні, 29 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «За їх результатами винесено 314 постанов, якими накладено штрафи на загальну суму в розмірі 7 525 000 гривень, з яких 2 890 000 гривень – уже сплачено.

В інспекції ДАБК у Львові також звітують, що з моменту отримання повноважень щодо здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, установа видала 748 скерувань на проведення перевірок об’єктів будівництва. Окрім цього, упродовж восьми місяців в інспекцію надійшли 1683 звернень  з вимогами щодо вжиття заходів архбудконтролю, на 1563 з яких у встановленому законодавством порядку надано відповідь, решту 120 перебувають на розгляді.

Інспекція ДАБК у Львові також розглянула 3098 поданих дозвільних документів, з яких 1824 розглянула позитивно та у 1274 випадках відмовила у зв’язку з виявленими недоліками. Водночас, вона видала 58 наказів про скасування дозвільних документів (про початок виконання будівельних робіт та про готовність об’єкта до експлуатації) та подала п’ять позовів про знесення самочинно збудованих об’єктів будівництва і 1 позов про зупинення виконання будівельних робіт, а також забезпечила представництво в судах на 185 засіданнях.

Про це повідомили сьогодні, 29 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також нагадали, що інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю у Львові розпочала роботу 29 квітня й має всі повноваження, які до цього мав державний орган, крім надання адміністративних послуг щодо великих комплексів із великими площами і пам’яток національного значення.

dailylviv.com

До теми

10:23 17 січня 2021 р.

Біля Радехова згорів будинок

На момент прибуття пожежників до місця виклику ввесь будинок був охоплений вогнем.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу