Євроінвестбанк допоможе підвищити на Львівщині безпеку дорожнього руху

14:10 26 червня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У вівторок, 26 червня, відбулась нарада в межах реалізації проекту технічної допомоги Європейського інвестиційного банку «Безпека учасників дорожнього руху» на вимогу міністерства інфраструктури України, у зв’язку з початком підготовки другої інформаційної кампанії.

Про це повідомили у вівторок, 26 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Під час наради учасників ознайомили із результатами попередньої кампанії, мета якої була підвищити рівень обізнаності учасників дорожнього руху про небезпеку перевищення швидкості задля зміни поведінки водіїв на дорозі».

Експерт з комунікації Рамона Лупу зазначила: ««Ми покладали великі сподівання на минулорічну кампанію, і вона себе виправдала. Зараз у планах організувати іще масштабнішу кампанію із безпеки дорожнього руху «Віч-на-віч» за фінансової підтримки Європейського інвестиційного банку. Міністерство інфраструктури України підтримує подібні проекти, адже це один із заходів, що реалізовуватимуть в межах «Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні до 2020 року». Уся кампанія сфокусована навколо цінності людського життя та покликана підвищити рівень відповідальності за кермом».

А начальник відділу розвитку інфраструктури та тендерно-договірних відносин Микола Одиноцький наголосив: «Зі стартом інформаційної кампанії, в межах якої було розміщено біг-борди та проморолики, рівень смертності на дорогах знизився на 20%. За статистикою поліції після запуску подібних проектів значно знижується кількість ДТП через перевищення швидкості. Такі кампанії особливо актуальні зараз в світлі збільшення капітально відремонтованих доріг на Львівщині».

«Відтак, друга інформаційна кампанія із безпеки дорожнього руху «Віч-на-віч» розпочнеться уже у вересні та охопить шість областей, серед яких Львівська, Івано-Франківська, Херсонська, Харківська, Хмельницька та Житомирська області», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу