Громадські й благодійні організації на Львівщині реалізують 29 мікропроектів

13:45 22 червня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «На реалізацію 29 мікропроектів громадських та благодійних організацій спрямували понад 800 тисяч гривень».

Про це повідомили в п’ятницю, 22 червня, в прес-службі Львівської ОДА, де також конкретизували: «Із поданих 45 мікропроектів громадських та благодійних організацій конкурсна комісія визначила 29 проектів-переможців, які отримають дофінансування з обласного бюджету в сумі 800,5 тисячі гривень. Цьогоріч представники громадських та благодійних організацій мали змогу подати декілька проектних пропозицій».

«Загалом на конкурс надали проектні пропозиції від 20 громадських та п’яти благодійних організацій. Оцінювання відбувалося під час відкритого захисту учасниками конкурсу мікропроектних пропозицій за критеріями, визначеними конкурсною комісією», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Конкурс відбувався в межах реалізації «Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018-2020 роки. Із переліком переможців можна ознайомитися з посиланням на сайті Львівської ОДА», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу