Громадське слухання щодо будівництва у Львові сміттєзаводу пройде 18 липня

17:24 2 липня 2018 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: city-adm.lviv.ua

18 липня у середній загальноосвітній школі №7 на вулиці Богдана Хмельницького, 132 у Львові розпочнеться громадське слухання щодо будівництва сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій, 13.

Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Слухання проводитиметься з ініціативи мешканців Львова (ініціатор — М. Куртяк). Реєстрація учасників – з 17:00 до 18:00».

«Реєстрація учасників громадського слухання проводиться на підставі документа, який посвідчує особу та дає можливість перевірити місце проживання та реєстрації або наявності у юридичної особи нерухомого майна на території Львова, щодо якої розглядається питання (Личаківський та Шевченківський райони Львова). «Довідкова інформація – у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Телефон –  2 975 763», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

10:04 21 червня 2021 р.

У Львові 22 червня гаситимуть "пожежу" на стадіоні Арена Львів

22 червня 2021 року о 10 год 00 хв на ДП «Арена Львів»(м. Львів, вул. Стрийська, 199) відбудуться показові навчання щодо демонстрації можливостей сил Територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу