Головні розпорядники коштів бюджету Львівщини отримали 73.8 млн. гривень

16:00 23 серпня 2017 р.

В облдержадміністрації запевнили, що її департамент фінансів перерахував упродовж тижня, відповідно до замовлень головних розпорядників коштів обласного бюджету, 73.8 млн. гривень.

Зокрема, 16,3 млн. гривень департамент фінансів Львівської обласної державної адміністрації спрямував на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг, у тому числі – за рахунок перевиконання індикативних показників з надходжень митних платежів виділено 15,8 млн. гривень. Натомість на одноразову адресну допомогу найбільш незахищеним категоріям громадян, реабілітованим за статтею 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні та потерпілих від політичних репресій, скеровано 8,8 млн. гривень

Департамент фінансів Львівської обласної державної адміністрації також спрямував: надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю – 4,2 млн. гривень, на проведення обласного конкурсу мікропроектів – 1,2 млн. гривень , на адресну допомогу на реабілітацію інвалідів-військовослужбовців, які брали участь в АТО – 0,9 млн. гривень, на газифікацію та зовнішнє освітлення населених пунктів – 0,4 млн. гривень та 0,7 млн. гривень відповідно, на виготовлення проектно-кошторисної документації для Бродівського педагогічного коледжу та реконструкцію спортивного майданчика зі штучним покриттям на території ліцею імені Героїв Крут – 0,7 млн. гривень, на проведення нормативно-грошової оцінки та інвентаризації земель – 0,6 млн. гривень, на охорону навколишнього природного середовища – 0,7 млн. гривень, на організацію рятування на водах, сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства, на одноразову адресну допомогу на придбання навчального приладдя дітям із багатодітних сімей по 0,2 млн. гривень, на організацію безпеки дорожнього руху та забезпечення медичними препаратами дітей-інвалідів з важкими інтоксикаціями – по 0,1 млн. гривень.

Про це повідомили сьогодні, 23 серпня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

10:58 28 жовтня 2020 р.

Багатоповерхівка замість скверу: суд дозволив будівництво на вулиці Горбачевського

Львівський окружний адміністративний суд відновив дію містобудівних умов та обмежень на будівництво Карпатським відділенням інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАНУ багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Горбачевського, 19 у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу