Голова Львівської ОДА виключив політичну складову зі сміттєвої проблеми

16:10 25 січня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Олег Синютка запевнив, що «відсутні факти блокування чи тиску з боку представників правоохоронних структур, органів центральної влади на львівську владу щодо врегулювання цієї проблематики чи конструктивного вирішення питання».

Голова Львівської ОДА Олег Синютка виключив політичну складову із сміттєвої проблеми обласного центру. Про це він зазначив на брифінгу за результатами позачергового засідання обласної комісії з надзвичайних ситуацій та екологічної безпеки

Очільник області повідомив: «На комісії було з'ясовано кілька речей: по-перше, те, що проблема не носить абсолютно ніякого політичного забарвлення. Це є питання внутрішнього господарства Львова.

«По-друге, було з`ясовано, що відсутні факти звернення львівської влади до керівників територіальних органів управління інших населених пунктів області з проханням, щоб сміття, яке нагромаджується на території міста, було вивезене на їхні полігони. Відсутні також факти блокування чи тиску з боку представників правоохоронних структур, органів центральної влади на львівську владу щодо врегулювання цієї проблематики чи конструктивного вирішення питання», – зазначив також Синютка. 

Про це повідомив сьогодні, 25 січня, кореспондент агенції Укрінформ, який також нагадав: «Міський голова Львова Андрій Садовий неодноразово заявляв, що на владу міст, котрі могли б приймати побутові відходи зі Львова, чиниться політичний тиск і залякування через принципову позицію очолюваної ним «Самопомочі» у Верховній Раді щодо питань, які містять складову національної безпеки України».

Як інформував «ЩЛ», обласна комісія зобов'язала міськраду вивезти сміття зі Львова впродовж семи днів, а також доручила органам місцевої влади укласти «сміттєві» угоди з ЛМР, натомість голова ЛОДА запевнив, що допоможе очистити Львів від сміття.

dailylviv.com

До теми

12:56 24 січня 2021 р.

Львів'яни підтримали петицію про стерилізацію котів і кішок за кошти бюджету

Львів'яни підтримали петицію про надання субсидій приватним ветеринарним клінікам на стерилізацію безпритульних котів. Вона набрали більше голосів, ніж потрібно для її рзгляду у міській раді - 527 з 500 необхідних.

Рубрика: Ситуації

11:14 24 січня 2021 р.

У Жидачівському районі пішли під лід двоє чоловіків

У суботу, 23 січня, до Жидачівського ВП надійшло повідомлення про те, що близько 13:15 на озері в селі Іванівці Жидачівського району Львівської області провалились під лід два рибалки.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу