«Гаряча лінія» Львова отримала в червні 210 повідомлень про замінування

18:00 2 липня 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: city-adm.lviv.ua

Працівники «Гарячої лінії» отримали в червні 210 неправдивих електронних повідомлень про закладення вибухових пристроїв за різними адресами у Львові.

Про це повідомили в понеділок, 2 липня, в прес-службі ЛМР, де також розповіли: «Львівська міська рада скерувала і тепер скерує повторно листи у правоохоронні органи для вжиття відповідних заходів. Як зазначено у листі, який ЛМР скерувала міністру внутрішніх справ України, працівник «Гарячої лінії» міста, який отримує такі повідомлення, згідно внутрішніх інструкцій, невідкладно інформує відповідні служби міста, в тому числі правоохоронні органи. Під час отримання таких повідомлень працівник немає жодної технічної та юридичної можливості встановити їх автора».

«Повідомлення про закладення вибухових пристроїв за різними адресами у Львові продовжують систематично надходити до Львівської міської ради, і це призводить до необґрунтованого навантаження на відповідні служби у місті, які зобов’язані реагувати на такі повідомлення, а також дестабілізує ситуацію в місті. І на сьогодні не отримано підтвердження щодо жодного факту, описаного в повідомленнях. Тому мерія просить негайного реагування та вжиття всіх заходів для припинення правопорушень у Львові», – поінформували також у ЛМР.

«Від Головного управління національної поліції у Львівській області надійшла відповідь, що за вказаними фактами слідчими підрозділами проводиться досудове розслідування у кримінальних провадженнях, розпочатих за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених частиною 1 статті 259 Кримінального кодексу України. Хід досудового розслідування у вказаних кримінальних провадженнях перебуває на контролі у керівництва Головного управління поліції у Львівській області», – повідомили також у прес-службі ЛМР.

dailylviv.com

До теми

11:31 21 червня 2021 р.

У Львові загасили кухню Kraft Burger

Унаслідок пожежі знищено технологічне обладнання кухні на площі 15 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

10:04 21 червня 2021 р.

У Львові 22 червня гаситимуть "пожежу" на стадіоні Арена Львів

22 червня 2021 року о 10 год 00 хв на ДП «Арена Львів»(м. Львів, вул. Стрийська, 199) відбудуться показові навчання щодо демонстрації можливостей сил Територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу