Ексголова Рівненської ОДА пікетував прикордонників у Львові

23:24 20 січня 2020 р.

  • 0

Сьогодні у Львові, колишній керівник Рівненської ОДА Олексій Муляренко, підтримав колектив Рівненського льонокомбінату та його власника Олега Червонюка, які пікетували західне управління Держприкордонслужби.

Про це Олексій Муляренко написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, що днями, у львівському аеропорту капітан Держприкордонслужби Ольга Кардаш не впустила до України чотирьох турецьких фахівців, запрошених льонокомбінатом для навчання працівників.

Тож сьогодні вранці десятки автобусів із працівниками Рівненського льонокомбінату вирушили у Львів пікетувати західне управління Держприкордонслужби. До них долучився і Олексій Муляренко. Про пікет він розповів на своїй сторінці у Фейсбуці:  

"-  Позиція Держприкордонслужби м’яко кажучи незрозуміла. На жаль, вони не визнають своїх помилок та не хочуть чути позицію підприємства, які прагнуть справедливості, вибачення та понесення відповідальності за неправомірні дії службовців ДПС і відшкодування витрат, які поніс Льонокомбінат.

Переконаний, у правовій державі так не має бути, коли успішне підприємство, лідер галузі замість створення доданої вартості, мусить цілий день пікетувати під державною структурою.

Держава повинна йти назустріч виробникам, а не створювати їм перешкоди!"

Нагадаємо, Рівненський льонокомбінат обіцяв, що в понеділок вимагатиме у Львові «голову» прикордонниці за видворення турків.

Зі свого боку відділ комунікацій зі ЗМІ Держприкордонслужби поширив інформацію про те, що запрошені громадяни Туреччини "не змогли пред’явити запрошення, не мали зворотних квитків та відповідей на елементарні питання".

 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:30 19 лютого 2020 р.

У Львові оштрафували забудовника

Адмінкомісія при виконавчому комітеті ЛМР наклала штраф на забудовника, який встановив огорожу на вулиці Дорошенка,

Рубрика: Ситуації