Рівненський льонокомбінат вимагатиме у Львові «голову» прикордонниці за видворення турків

12:55 16 січня 2020 р.

  • 1

У понеділок, 20 січня, у Львові працівники однієї з фабрик Рівненського льонокомбінату протестуватимуть біля Львівського аеропорту і західного управління Держприкордонслужби проти свавілля і корупції в Держприкордонслужбі.

Про це на своїй сторінці у ФБ написала журналістка Вероніка Міронова з посиланням на слова власника Рівненського льонокомбінату (ТОВ Т-Стиль, ТМ Goldi) Олега Червонюка.

"Четверо фахівців із Туреччини, офіційно запрошених компанією для навчання працівників роботі на новому обладнанні, із квитками, купленими коштом компанії, були затримані у львівському аеропорту, їх утримували (12!) годин - без перекладача, пояснень, змусивши підписувати сформовані українською мовою документи, яких вони не могли прочитати.

Усе було подібно на те, що просто чекали хабара. А не отримавши - бюджетним коштом відправили назад до Туреччини - це 35 тисяч гривень.

Особливо цинічними є формулювання рішення: "незрозумілість мети візиту", а також той факт, що наших юристів змусили везти з Рівного оригінали документів, пообіцявши після цього впустити наших партнерів. Однак, коли юристи прибули до Львова (о 16:00), їх просто проігнорували.

Капітан Держприкордонслужби Ольга Кардаш дозволила собі навіть не вийти до представників компанії, а після 17:00 години нам просто відповіли, що "робочий день закінчився".

Скажіть, буде нормальне ставлення до нашої держави і з боку решти світу, і в нас самих, коли на місцях у державних органах сидять ось такі Олі, які діють не за законом і не в інтересах держави, а на власний розсуд і у власних інтересах?!

Думаю, тисяча протестувальників на території аеропорту, які зустрічатимуть європейських гостей із плакатами "Stop Ukrainian Corruption!", змусять владу звернути увагу на цю проблему, а також звільнити капітана Ольгу Кардаш із Держприкордонслужби з причини службової невідповідності".

"Щоденний Львів" готовий розмістити коментар Держприкордонслужби про цю подію.

Нагадаємо, що 14 січня прикордонники Львівського загону затримали пізно ввечері сім’ю з Іраку.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Читач

23:24 16 січня 2020 р.

Відповісти

Українські прикордонники-це вам не прикордонники зразка червня 1941 року, які захищали кордон біля Бресту. В наших інші "тєми"

До теми

17:30 22 січня 2020 р.

У Львові впали на автівки шматки металу

У середу, 22 січня, близько 17:00 із даху будинку на вулиці Словацького навпроти головної пошти впали на припарковані автівки шматки металу.

Рубрика: Ситуації

15:20 22 січня 2020 р.

Потяг «Ковель-Червоноград» у січні не курсуватиме

У зв’язку з виконанням ревізії та ремонтних робіт ліній електропередач на перегонах «Турійськ-Люблинець» і «Турійськ-Овадно», зазнав тимчасових змін розклад руху приміського потягу №6303/6306 «Ковель-Червоноград».

Рубрика: Ситуації