Дистанція між відвідувачами львівських крамниць – два-три метри

15:50 17 березня 2020 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: lviv.vgorode.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів про основні вимоги щодо відвідування закладів, які працюють в умовах карантину.

Про це повідомили у вівторок, 17 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що  Андрій Садовий наголосив на тому, що дистанція між відвідувачами має становити два-три метри.

Міський голова також зазначив: «Під час карантину у Львові продовжують працювати продуктові магазини, аптеки, АЗС, СТО, банки, поштові відділення, магазини ритуальних послуг та кол-центри. Перебування у цих закладах потребує особливої обережності як відвідувачів, так і працівників та керівників цих закладів. На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ми склали відповідний протокол роботи закладів, які працюють в умовах карантину. Хочу поділитись низкою заходів, про які потрібно пам’ятати!»

Андрій Садовий також розповів: «Перед тим, як йти до закладу, який працює в умовах карантину, підготуйте список товарів, які хочете придбати. Це суттєво зменшить час вашого перебування у приміщенні, а отже і навантаження на заклад буде меншим. Перед тим, як заходити до закладу, рекомендую усім відвідувачам одягнути респіраторні маски, якщо є така можливість. Перед входом до закладу продезінфікуйте руки антисептиком».

Міський голова також наголосив: «Не заходьте до приміщення, в якому перебуває більше максимально дозволеної кількості осіб. Інформація про кількість дозволених осіб має бути розміщена на вході. Якщо кількість осіб у торговому залі перевищено, зачекайте біля входу. При цьому зберігайте відстань два-три метри між людьми у черзі.

Андрій Садовий також підкреслив: «Призначте відповідальних працівників, які будуть здійснювати контроль за кількістю відвідувачів, які одночасно можуть перебувати у приміщенні. Регулярно провітрюйте та дезінфікуйте приміщення! Встановіть станції гігієни рук, та забезпечте можливість миття рук водою з милом у туалетах! Всі працівники вашого закладу мають ходити у респіраторних масках, а також дотримуватись правил особистої гігієни.

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині запровадили карантин.

dailylviv.com

До теми

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

16:58 21 січня 2022 р.

Мер Львова залишився у Ратуші один: захворіли його заступники і керівники департаментів (відео)

У Львові всі заступники міського голови Львова захворіли на коронавірус, також на лікарняних перебуває багато керівників департаментів Львівської міської ради.

Рубрика: Ситуації

16:35 21 січня 2022 р.

Помер президент хору Орфей

Сьогодні у народному чоловічому хорі "Орфей" повідомили про смерть його президента Михайла Олійника.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу