Двох українських десантників, які важкопоранені півтора року переховувалися на окупованій території, повернули додому (відео)

16:37 30 вересня 2023 р.

Фото до новини

ВМС та ГУР провели успішну спецоперацію і повернули додому двох українських десантників

Про це повідомили ВМС ЗСУ, пише Dailylviv.com.

Військово-Морські Сили ЗС України разом з Головне управління розвідки Міністерства оборони України провели успішну спецоперацію по евакуації двох військовослужбовців Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України з тимчасово окупованої території однієї з областей України.

Декілька тижнів тому управління розвідки ВМС з оперативних джерел отримало інформацію, що два військовослужбовці десантно-штурмових військ від початку повномасштабного вторгнення перебувають на тимчасово окупованій території, де брали участь у боях з окупантами, отримали важкі поранення та не змогли самостійно вийти на підконтрольну Україні територію. Весь цей час вони перебували у нелегальному становищі та успішно переховувалися, завдяки місцевим мешканцям.

Було прийнято рішення провести спеціальну операцію з порятунку та евакуації військовослужбовців, підготовку та проведення якої доручили спецпідрозділу ВМС "Ангели". У стислі терміни був підготовлений план евакуації, до реалізації якого також залучили Командування Десантно-штурмових військ ЗСУ, підрозділи якого забезпечували вогневе прикриття під час виходу групи.

Завдяки спільним зусиллям днями двох військовослужбовців, які більш ніж півтора року перебували на окупованій території, вдалося вивести та на підконтрольну Україні територію.

Плачевні результати: рф провела на ТОТ закрите дослідження щодо своєї підтримки

Видавала російські паспорти: прокурори вручили підозру псевдокерівниці окупаційної держустанови в Криму

Анексовані - мобілізовані: Росія силоміць призиватиме українських чоловіків на війну

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів