Дві ТЕЦ на Львівщині – під охороною поліції

16:15 18 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: lv.npu.gov.ua

Працівники Управління поліції охорони та територіальних підрозділів обласного управління поліції здійснюють охорону майна та публічного порядку на території та поблизу підприємств-теплопостачальників у Новояворівську й Новому Роздолі, де досі не розпочався опалювальний сезон.

Про це повідомили в понеділок, 18 листопада, в головному управлінні ДСНС у Львівській області, де також розповіли, що його працівники взяли ТЕЦ під охорону 13 листопада. Загалом на об’єктах виставлено десять постів, де цілодобово несуть службу працівники управління поліції охорони у Львівській області.

Працівники управління поліції охорони перебувають у системі єдиної дислокації та спільно з працівниками територіальних підрозділів головного управління Національної поліції у Львівській області. Вони забезпечують охорону майна, а також публічну безпеку на території та навколо ТЕЦ.

Раніше представники Нового Роздолу та Новояворівська заявляли, що самі хочуть управляти ТЕЦ.

Як інформував «Щоденний Львів», ситуація в Новому Роздолі – критична.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:33 9 грудня 2019 р.

«Лев» шукає для собак домівки

На підприємстві ЛКП «Лев» просять прилаштувати безхатніх собак, які наразі перебувають тут під опікою.

Рубрика: Ситуації

18:48 9 грудня 2019 р.

У Львові на території медзакладів будують житло

Львівська міська рада передала в оренду три земельні ділянки на вулиці Пекарській, на яких ведуть будівництво багатоквартирного житлового будинку. Ця територія належить до «закладів охорони здоров’я», а жодна із ділянок не призначена для будівництва житла.

Рубрика: Ситуації

18:23 9 грудня 2019 р.

Личаківський цвинтар у Львові подорожчав

Cьогодні, 9 грудня, виконавчий комітет прийняв рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №558» від 13 червня 2008 року, відповідно до якого збільшено вартість ритуальних і туристичних послуг для ЛКП «Музей «Личаківський цвинтар».

Рубрика: Ситуації