ДПСУ набиратиме на Львівщині «Нові обличчя»

13:10 27 червня 2019 р.


Фото: dpsu.gov.ua

1 липня в Державній прикордонній службі України розпочнеться в рамках проекту «Нове обличчя» третій набір персоналу на військову службу до прикордонних підрозділів.

Про це повідомили в четвер, 27 червня, в Державній прикордонній службі України, де також розповіли: «Запрошуємо чоловіків та жінок, які бажають служити в Держприкордонслужбі, долучитися до проекту та стати професіоналом своєї справи. Проект «Нове обличчя кордону» реалізується в Державній прикордонній службі України за підтримки Посольства США в Україні та Міжнародної організації з міграції (МОМ), експерти яких є постійними спостерігачами за підготовкою і перебігом конкурсу».

«Конкурсний відбір проводиться як серед діючих військовослужбовців Державної прикордонної служби України, так і серед цивільної молоді. Поточний набір буде здійснюватися до наступних підрозділів: «Окремий контрольно-пропускний пункт «Київ», «Харків», «Дніпро» (в містах Дніпро, Полтава та Кривий Ріг), «Одеса-Аеропорт», «Краківець» (Львівська область), «Шегині» (Львівська область), «Римачі» (Волинська область)», – поінформували також у ДПСУ.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу