Дорожники завершили ремонт ще однієї вулиці у Львові

16:00 1 вересня 2017 р.

  • 0


Фото: google.com.ua

У міськраді запевнили: «Сьогодні вночі нанесуть розмітку і встановлять дорожні знаки».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 1 вересня: «Завершився капітальний ремонт вулиці Плугової. Роботи виконувала підрядна організацію ТзОВ «Укрспецтрол» на замовлення Шевченківської районної адміністрації».

Заступник голови Шевченківської районної адміністрації Михайло Космина розповів: «Роботи з капітального ремонту вулиці Плугової розпочалися в червні і тривали до кінця серпня. На ділянці вулиці Плугової довжиною 378 метрів ми вистелили тротуар новою плиткою площею 550 квадратних метрів та встановили нове асфальтоване дорожнє покриття площею 2 296 квадратних метрів . Роботи виконувала підрядна організацію ТзОВ «Укрспецтрол» на замовлення Шевченківської РА. Вартість робіт – 1,5 млн. гривень. «Львівводоканал» замінив на цій ділянці свої мережі. Зараз нам залишається нанести розмітку і встановити дорожні знаки. Ці роботи плануємо виконати сьогодні вночі».

Про це поінформували сьогодні, 1 вересня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:19 3 квітня 2020 р.

У Львові захистять працівників соцзахисту

За 348,9 тис. грн закуплять засоби індивідуального захисту для працівників управління соціального захисту і підпорядкованих їм установ.

Рубрика: Ситуації