Дорожники перекриють у Львові рух транспорту

10:28 7 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді попередили, що в п’ятницю, 8 вересня, перекриють рух транспортних засобів від будинку №261 на вулиці Зеленій до житлового масиву «Пасічний».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 7 вересня: «Від восьмої години ранку п’ятниці, 8 вересня, до 20-ї години 30 грудня буде перекрито рух транспортних засобів від будинку №261 на вулиці Зеленій до житлового масиву «Пасічний». Це зумовлено проведенням капітального ремонту дороги, які виконує ТзОВ «Альтіс-Спецбуд» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

У міськраді також нагадали: «Наприкінці серпня розпочалися роботи з реконструкції дороги від вулиці Зеленої, 261 до житлового масиву «Пасічний». Вартість робіт – п’ять мільйонів гривень. Ці роботи триватимуть до кінця року».

У «Львівавтодорі» пояснили: «Оскільки цей квартал активно розбудовується, то є потреба, щоб була добра дорога.  Також ремонт цієї дороги буде одним із способів розвантажити вулиці Зелену. Ми зменшимо потік машин і, тим самим, створимо комфорт для мешканців у районі. До кінця року роботи будуть завершені».

Про це поінформували сьогодні, 7 вересня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу