Дорога до Білогорщі у Львові коштуватиме 28 мільйонів гривень

17:15 9 липня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «У Залізничному районі Львова будують нову дорогу».

Про це повідомили в понеділок, 9 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «На замовлення ЛКП «Львівавтодор» підрядна організація ТзОВ «Онур» проводить роботи з будівництва нової гравійної дороги від західного обходу м. Львова до житлового масиву «Білогорща». Відповідно до проекту буде прокладено 2 км нової дороги. Роботи, які розпочалися у травні цього року, за сприятливих погодних умов, можуть завершити до кінця цього року».

Керівник «Львівавтодору» Роман Познанський зазначив: «Це нове будівництво нової гравійної дороги. Згідно проекту дорога буде протяжністю два кілометри– від західного обходу до житлового масиву «Білогорща». Тут перебіг робіт дуже залежить від погодних умов. Згідно проекту, ремонтні роботи на цьому об’єкті мають тривати 11 місяців. Однак, за сприятливих погодних умов плануємо до кінця року завершити будівельні роботи на цьому об’єкті».

Роман Познанський розповів також: «Вартість – 28 мільйонів гривень. Вже облаштовано 750 метрів дорожнього корита. Зараз тривають роботи з влаштування комунікацій, яких тут не було, а також трамбування корита (земляні роботи). Також проводяться роботи з виторфування, засипки супіску і суглинку та облаштування прохідних мереж для протікання річки».

Керівник «Львівавтодору» доповнив: «Проектом передбачено будівництво гравійної дороги, без влаштування асфальтного покриття. Тому цього року ми плануємо завершити роботи відповідно до проекту – записати гравій-щебінь, і вже з наступного року будемо розглядати можливість, щоб цю дорогу накрити асфальтом».

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу