Добровольчі формуваннях тергромад: на Львівщині повідомили, скільки осіб записалося

13:04 24 березня 2022 р.

Фото до новини

Більше 15 тисяч в області та понад 6,5 тисяч по Львову – така кількість осіб вже зголосилась до участі в добровольчих формуваннях територіальних громад Львівщини.

Про це розповів начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, пише Dailylviv.com.

«На Львівщині вже сформовано дві бригади територіальної оборони. Це 103-тя, яка займається територіальною обороною Львівської області і 125-та, яка обороняє Львів. Штат сформований, збільшення кількості військових станом на зараз не планується. Сьогодні ж в області комплектують добровольчі формування територіальних громад. Їх готують до підписання контрактів»,-  зазначив Максим Козицький.

Добровольчі формування територіальних громад – це сили, покликані  допомагати батальйонам територіальної оборони вести оборону Львова та області. Зараз охочих добровольців навчають військової справи, медичної допомоги.

Сьогодні без відриву від основної роботи, учасники добровольчих об’єднань можуть чергувати та патрулювати на своїх територіях. Такі особи будуть в резерві до участі в територіальній обороні.

Документи для одержання дозволу на зброю у Львові прийматимуть з вівторка

Поліціянтів у час війни лікуватимуть усюди безоплатно

За добу мобілізовано до ЗСУ майже 500 мешканців Львівщини, - начальник ЛОВА

Скорочений порядок надання дозволу на придбання, зберігання та носіння мисливської, вогнепальної нарізної, гладкоствольної зброї

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів