До Львова повернулися зі сходу спецпризначенці

12:34 13 лютого 2016 р.


Фото: rmclviv.wordpress.com

Увесь особовий склад, який прибув із зони АТО до пункту постійної дислокації, отримав п’ять діб відпустки для відпочинку та психологічної реабілітації в родинному колі.

«У суботу, 13 лютого, із району виконання завдань в зоні проведення Антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, повернувся особовий склад Західного територіального управління Військової служби правопорядку (ЗТУ ВСП)», – повідомив сьогодні, 13 лютого, «Щоденному Львову» підполковник Володимир Скоростецький з Регіонального медіа-центру міністерства України, який також розповів:

«Солдати та офіцери ЗТУ ВСП упродовж декількох місяців виконували завдання за призначенням на одному з найвідповідальніших напрямків зони АТО. Заступник начальника ЗТУ ВСП по роботі із особовим складом підполковник Федір Федчик відзначив: «Завдання, які виконували наші хлопці – не прості, – каже– Це і забезпечення діяльності військових комендатур у населених пунктах Донбасу, і підтримання законності та правопорядку в районах виконання завдань підрозділами Збройних Сил України та інших військових формувань держави, супровід військових колон, патрулювання, охорона об’єктів тощо».

Дійсно, перелік функцій військовослужбовців ВСП достатньо розлогий. Слід додати, що до складу загону ЗТУ ВСП у зоні АТО обов’язково входить й група спецпризначення. Спецпризначенці ВСП – бійці перевірені і досвідчені.

Зокрема, за період проведений у районі виконання завдань, група неодноразово залучалась до проведення реальних бойових операцій. Обставини не деталізують, втім, кажуть, що доводилось займатись контрдиверсійною діяльністю, проводити оперативно-розшукові дії, шукати схованки зі зброєю та боєприпасами, які поплічники терористів та члени ворожих ДРГ залишали на території підконтрольній українській владі.

Зустріч бійців була по-домашньому теплою та емоційною. За традицією, командир загону прийняв хліб та сіль з рук дружин своїх підлеглих Алли Лотоцької, Ольги Бойко та Віткторії Король.

Жінки розповіли, що декілька місяців із хвилюванням очікували повернення своїх чоловіків. Утім, особовий склад загону повернувся додому у повному складі.

Солдат Алла Лотоцька розповіла: «Ми самі також є військовослужбовцями за контрактом, –– Розуміємо, що наші чоловіки роблять важливу справу. Хвилюємось, звичайно, переживаємо, але знаємо, що хлопці повернуться до нас живими і неушкодженими. Це найкращий подарунок до Дня Закоханих – побачити коханого!».

Начальник Західного територіального управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України, полковник Микола Бобик, за успішне виконання бойових завдань, мужність та професійність вручив відомчі відзнаки  та грамоти десятьом солдатам та офіцерам підрозділу. Серед нагороджених – капітани Михайло Дерека та Андрій Вовкунович, прапорщик Олексій Копанєв, сержант військової служби за контрактом Володимир Семенович, солдат військової служби за контрактом Дмитро Грабазей.

Окрім офіційного вручення нагород і подяк від командування, за традицією військовиків привітав 58-й будинок офіцерів невеликим експрес-концертом. Методист 58 будинку офіцерів Анна Маякова та соліст Львівського Національного театру опери та балету Віталій Загорбенський виконали декілька пісень.

Додамо, що весь особовий склад, який прибув із зони АТО до пункту постійної дислокації військової частини, отримав п’ять діб відпустки для відпочинку та психологічної реабілітації в родинному колі».

dailylviv.com

До теми

19:39 22 жовтня 2021 р.

Завтра мешканці Львова підуть в поліцію зі скаргою на догхантерку

Жителі мікрорайону Сихів у Львові звинувачують місцеву жінку в отруєнні безпритульних тварин, білок та господарських тварин. Люди стверджують на камеру, що їхня сусідка розкидає отруєне м’ясо в лісопарку на Сихові та біля будинків.

Рубрика: Ситуації

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу