Для контрабанди на кордоні використали два літальні апарати, – начальник

13:43 28 грудня 2016 р.

Понад 9 млн. осіб та 3 млн. авто перетнули ту частину українсько-польського кордону, який входить до підпорядкування Львівського прикордонного загону. Ще 1099 осіб прикордонники не впустили в Україну.

Про це сьогодні, 28 грудня, під час прес-конференції на тему: «Підсумки оперативно-службової діяльності прикордонних загонів за 2016 рік», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив начальник Львівського прикордонного загону, підполковник Сергій Мельник.

За його словами, найбільше прикордонникам доводилося вилучати контрабандні цигарки. Загалом було затримано товарів на 22 млн гривень. Контрабандисти намагалися перевезти через кордон 211 одиниць зброї, 8 кг наркотиків.

- Для контрабанди порушники навіть використовують літальні апарати. Два ми виявили. Зараз з’ясовуємо, кому вони належать, - каже начальник загону.

Також через державний кордон України до Європи намагалися потрапити 57 незаконних мігрантів.

За словами підполковника Сергія Мельника, тільки його підлеглим за рік намагалися дати хабарі в загальній сумі 62 тисячі гривень.

- Це майже у 5 разів більше, ніж було минулого року, - підрахував начальник Львівського прикордонного загону.

Найбільші проблеми, на його думку, це – величезні черги на пунктах пропуску.

- Найбільша кількість осіб – це в Рава-Руській та Угринові. І найбільші черги були влітку, коли польські прикордонники та митники не виконували вимоги меморандуму, де вказана кількість транспорту, який польські колеги повинні оформляти, - пояснює Сергій Мельник.

Він стверджує, що українських прикордонників за ці черги на кордоні критикують несправедливо.

- Ми і зараз готові перепускати більше і осіб, і транспорту, ніж затверджено меморандумом. Але суміжна сторона не готова до таких перепускних операцій, - каже начальник Львівського прикордонного загону.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу