Діяльність «Львівспецкомунтрансу» перевірить аудиторська компанія, – Садовий

11:50 26 грудня 2016 р.

Міський голова Львова Андрій Садовий запевнив у понеділок на сесії ЛМР, що залучить аудиторську компанію, яка перевірить діяльність «Львівспецкомунтранс» та використання коштів з міського бюджету.

Андрій Садовий також пообіцяв: «Вся інформація буде публічною. Комісія буде працювати чітко і системно. Я зацікавлений, щоб кожна гривня з бюджетних коштів була максимально досліджена. Ми не маємо права допустити будь-яких порушень».

Міський голова Львова також зазначив: «Ми сьогодні проголосували ухвалу, де ми створили комісію, де ми чітко дали розуміння доступу до всієї документації. Ми визначимо одну з найкращих компаній в Україні, яка перевірить діяльність ЛКП «Львівспецкомунтранс». Щоби це було публічно для всієї громади, щоби фахові аудитори, юристи, фінансисти дослідили».

Андрій Садовий також запевнив: «Я би дуже хотів, щоб ми в 2017 році вийшли на нормальне функціонування полігону, який ми маємо забезпечити. Щоби ми в 2017 році почали будувати завод по переробці сміття. І щоби в 2017 році почали рекультивацію нашого полігону, який зараз є закритий. Ви повинні розуміти, що місто повинне бути в чистоті, тому що кожен кілограм не вивезеного сміття лягає на плечі наших двірників».

Про це повідомили сьогодні, 26 грудня, в прес-службі Львівської міськради. Як інформував «ЩЛ», депутати Львівської міськради прийняли ухвалу щодо відходів, а також створили комісію для контролю за ними.

dailylviv.com

До теми

15:46 21 січня 2021 р.

Майже 500 будинків на Львівщині без газу

Через зсув ґрунту поблизу Трускавця, 482 будинки тимчасово залишилися без газопостачання. Подія сталася 20 січня близько 18:20 у селі Модричі.

Рубрика: Ситуації

12:40 21 січня 2021 р.

Монастирський комплекс на Львівщині обміняють на 4 дитячі будинки сімейного типу

У м. Рава-Руська за підтримки Європейського Союзу збудують низку дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та Центр діалогу українсько-польської культури. Про це розповіли у департаменті міжнародно-технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу