Десантник зі Львова розповів про ситуацію на 32-му блокпосту (відео)

12:12 29 жовтня 2014 р.

На цій світлині десантники 80-ї окремої аеромобільної бригади зі Львова – ще на 32-му блокпосту

На цій світлині десантники 80-ї окремої аеромобільної бригади зі Львова – ще на 32-му блокпосту
Фото: зі сторінки Юрія Бутусова в інтернет-мережі «Facebook»

Боєць Андрій з позивним «Док» заявив: «Ми приїхали спочатку в оточення. Хто за це відповість?».

Вони вийшли з оточення – живі, але виснажені. Бійці 80-ї окремої аеромобільної бригади зі Львова, які майже місяць провели в оточенні на тридцять другому блокпосту біля Сміливого Луганської області, нарешті в безпеці.

Останній тиждень бійцям було особливо важко, але в РНБО постійно звітували, що все під контролем. Потім з'ясувалося – допомогти гвардійцям завадили труднощі з надходженням інформації.

«Порядок надходження інформації в РНБО від польових командирів в штаб АТО через генштаб, а потім вже РНБО», – пояснював спікер РНБО Андрій Лисенко.

Бійці критикують керівництво. «Ми не виконували ніяких функцій. Ми тримали 2 кілометри дороги. Ми приїхали спочатку в оточення. Хто за це відповість?

Вони думали, що там стоїть батальйон. А нас стояло 112 осіб. А наше керівництво обманювало кожного дня і говорило, що у нас є все. Це обман. Люди були виснажені. Оборонятися половина з них не могла», – каже боєць Андрій з позивним «Док», повідомлення якого передає сьогодні, 29 жовтня, київська газета «Сегодня».

Як інформував «ЩЛ», львівські десантники та вінницькі гвардійці вийшли з оточення на 32-му блокпосту, натомість силовики на 29-му й 31-му блокпостах просять допомоги – їм загрожує оточення.


Відео:

dailylviv.com

До теми

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу