Депутати міськради внесли зміни до бюджету Львова

12:45 21 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про внесення змін до міського бюджету Львова на 2018 рік».

Про це повідомили в четвер, 21 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «За відповідну ухвалу проголосували 34 депутати».
Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук пояснив під час пленарного засідання сесії: «Внесення змін до міського бюджету Львова пов’язане з надходженням субвенцій з державного і обласного бюджетів. Запропоновані зміни погоджені на засіданні депутатської комісії фінансів і планування бюджету».

Олег Іщук також конкретизував: «Відповідно до прийнятих розпоряджень голови ОДА вносяться зміни до міського бюджету Львова на 2018 рік. За рахунок офіційних трансфертів збільшується обсяг міського бюджету Львова на суму 36 266,4 тисячі гривень, у тому числі за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, який утворився на початок бюджетного періоду в обласному бюджеті − 2 797,7 тисячі гривень, а саме – на придбання пристроїв для програвання компакт-дисків із звуковим записом для закладів загальної середньої освіти − 1067,0 тисячі гривень, на оснащення навчальних закладів (кабінети фізики, хімії, біології, географії та математики) мультимедійними засобами навчання − 900,0 тисячі гривень, на придбання персональних комп’ютерів/ноутбуків та техніки для друкування, копіювання, сканування й ламінування з витратними матеріалами для початкової школи) − 620,7 тисячі гривень, на придбання обладнання для кабінетів української мови у закладах загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин − 210 тисяч гривень медичної субвенції за пролікованих хворих з інших міст та районів Львівської області − 270 тисяч гривень, субвенцій з інших міст та районів Львівської області за пролікованих хворих − 551,2 тисячі гривень, з обласного бюджету Львівської області на фінансування у 2018 році програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017-2020 роки − 8476,3 тисячі гривень, на реконструкцію вуличного освітлення на вулиці Незалежності України в Брюховичах − 300 тисяч гривень, на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань − 11 082,9 тисячі гривень, субвенції з державного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» − 12 788,3 тисячі гривень, у тому числі на закупівлю сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, мультимедійного контенту, дидактичних матеріалів для учнів початкових класів Нової української школи».

Директор департаменту фінансової політики ЛМР повідомив також: «За рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що склався на 1 січня 2018 року, пропонується спрямувати кошти в сумі 7464,3 тисячі гривень на співфінансування відповідно до розпорядження голови ЛОДА №436/0/5-18 від 14 травня 2018 року, для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», у тому числі на поточні видатки із загального фонду − 6994,2 тисячі гривень (закупівлю дидактичних матеріалів, сучасних меблів) та передача в бюджет розвитку 470,1 тисячі гривень на (придбання предметів довгострокового користування). Відповідно до розпорядження голови Львівської ОДА зменшується обсяг субвенції з державного бюджету для міського бюджету Львова на 2018 рік на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату комунальних послуг на суму 254 732,0 тисячі гривень у зв’язку із зменшенням кількості одержувачів відповідно до внесених змін до порядку надання пільг та житлових субсидій».

Олег Іщук доповнив: «За пропозиціями головних розпорядників коштів пропонується внести зміни до міського бюджету Львова на 2018 рік, у тому числі управлінню охорони здоров`я за рахунок нерозподілених видатків в сумі 9190 тисяч гривень, передбачених за кодом «Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я», збільшити видатки на реалізацію урядової програми по відшкодуванню вартості препаратів інсуліну – 4190 тисячі гривень, на внески у статутний капітал КНП «Стоматологічна поліклініка №4» – 1000 тисяч гривень, установам освіти на придбання вогнегасників, техніки для друкування, копіювання, сканування з витратними матеріалами − 4000 тисяч гривень».

dailylviv.com

До теми

22:19 29 листопада 2021 р.

Львівщина є одним із показових регіонів, де робота з подоланням насильства ведеться з особливою завзятістю, - Уляна Дорош

Домашнє насильство та насильство щодо жінок є найпоширенішим порушення прав людини у світі. Від рук кривдників помирає більше жінок ніж тих, хто гинуть внаслідок автокатастроф.

Рубрика: Ситуації

20:32 29 листопада 2021 р.

Кожен з нас може бути тим рушієм, який допоможе розірвати ланцюг насильства, - Марта Чумало

У ці дні акція протидії гендерно зумовленому насильству проходить по всьому світі. Основною ідеєю якої є заклик до подолання такого насильства.

Рубрика: Ситуації

17:01 29 листопада 2021 р.

У Львові через голодну тусу блогерів в День памяті голодоморів закрили Будинок вчених

Сьогодні, 29 листопада, міська комісія ТЕБ і НС, зважаючи на випадок порушення низки карантинних норм та обмежень під час заходу, що відбувся 27 листопада, прийняла рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених. Про це повідомив перший заступник міського голови, заступник керівника міської комісії ТЕБ і НС Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу