Депутати Львівської облради внесли зміни до бюджету

12:45 30 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: oblrada.lviv.ua

В обласній раді запевнили, що скарбничка Львівщини поповнилася на 25,7 млн. гривень субвенції з держбюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій.

Депутати Львівської обласна ради внесли сьогодні, 30 січня, зміни до показників обласного бюджету Львівської області на 2018 рік, які дозволять завершити будівництво (реконструкцію), капітальний ремонт обласних об’єктів соціально-культурного призначення, а також збільшать видатки за рахунок залишку коштів, що утворився на початок року в обласному бюджеті за субвенціями з держбюджету. Про це повідомили сьогодні, 30 січня, в прес-службі Львівської облради.

«Депутати, затвердивши перелік капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення з 66 пунктів, врахували у змінах до бюджету – 148,8 млн. гривень на реалізацію цих проектів у 2018 році. Крім того, депутатський корпус збільшив галузі освіти видатки на 59,2 млн. гривень. Ці кошти спрямують, зокрема на придбання шкільних автобусів та обладнання для загальноосвітніх навчальних закладів міст, районів та ОТГ», – поінформували також в облраді.

«Галузі охорони здоров’я обласні парламентарі збільшили видатки на 351,7 млн. гривень. Зокрема, на розвиток сільської медицини передбачається – 302 млн. гривень. Крім того, перехідними є ще майже 50 мільйонів гривень субвенції з держбюджету в рамках спільної з Міжнародним банком реконструкції програми «Онкопревенція». Також обласна скарбничка поповнилася на 25,7 млн. гривень субвенції з держбюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій. Це перехідні кошти з минулого року, які не були використані, оскільки надійшли наприкінці 2017 року», – повідомили також у прес-службі Львівської облради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів