Депутати Львівської міськради відмовили Центру надання адмінпослуг в оренді нових приміщень

17:24 26 лютого 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, депутати ЛМР не проголосували за питання «Про надання виконавчому комітету Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на вул. К. Левицького, 67».

«Депутати не проголосували за питання «Про надання виконавчому комітету Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на вул. К. Левицького, 67. Це приміщення пропонувалося для розміщення адміністраторів Центру надання адміністративних послуг, з метою надання ними всіх видів адміністративних послуг.», – повідомили сьогодні, 26 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, конкретизуючи при цьому:

«Нагадаємо, що через Центр надання адміністративних послуг надаються всі послуги виконавчих органів міської ради. Щоденний потік відвідувачів становить близько 300 осіб. 

У зв’язку з прийняттям розпорядження КМУ від 16.05.2014 № 523-р, державні органи виконавчої влади теж повинні надавати адміністративні послуги через ЦНАП. Це, зокрема, послуги Головного управління юстиції, Головного управління міграційної служби України, Державного земельного агентства, Інспекції ДАБК, Держгірпромнагляду, Головного управління СЕС, ДСНС, в тому числі дозвільних органів. 

За статистичними даними цих органів, загальна кількість відвідувачів, які щорічно звертаються за цими послугами, становить близько 200 тисяч, тобто щоденно – 700 осіб. Для забезпечення обслуговування такої кількості замовників послуг необхідне належне приміщення та умови для якісного обслуговування. Аналогічно сьогодні на сесії Львівської міської ради не прийнято позитивного рішення щодо питання «Про надання виконавчому комітету Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на вул. М. Кричевського, 61».

Як повідомили в управлінні комунальної власності ЛМР, приміщення на вул. М. Кричевського, 61 пропонувалися для перенесення Міського архіву Львова. Начальник управління комунальної власності Інна Свистун повідомила також:

«Обидві ухвали передбачали надання в оренду приміщень для забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг та архівного відділу Львівської міської ради. Нелогічно, щоб структурні підрозділи міської ради шукали для себе приміщення в сторонніх суб’єктів. Дуже шкода, що виникає така ситуація, коли власник не може скористатися своїм майном для власних потреб через відсутність підтримки депутатів».

dailylviv.com

До теми

14:34 17 вересня 2021 р.

Концерт Океану Ельзи: у Львові закриють кілька вулиць і змінять рух транспорту

З нагоди 360-річчя Львівського національного університету ім. І. Франка гурт «Океан Ельзи» дасть безкоштовний концерт. Музиканти виступлять на спеціальній сцені перед головним корпусом університету 18 вересня. Через виступ будуть зміни в русі транспорту.

Рубрика: Ситуації

13:08 17 вересня 2021 р.

Члени дачного кооперативу Патріот-1 обурилися, що ЛМР побачила на їхніх ділянках Брюховицький ліс, і зірвали засідання виконкому

Члени «Української спілки учасників АТО» та дачного кооперативу «Патріот-1» зірвали засідання виконавчого комітету у п’ятницю, 17 вересня, і вимагали надати кооперативу додаткової ділянки 5,3 га у Брюховицькому лісі.

Рубрика: Ситуації

11:06 17 вересня 2021 р.

В Україні стартувала кампанія з висадки 1 млрд дерев, а у Львові хочуть зрубати 20 га лісу

У рамках програми Президента “Зелена країна” за 3 роки буде висаджено 1 мільярд нових дерев. За 10 років площа лісів збільшиться на 1 мільйон гектарів. А на Львівщині, за три кілометри від інноваційного селекційно-насіннєвого центру, який учора урочисто відкрили в Брюховичах під Львовом, планують зрубати 20 га лісу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу