Депутати Львівської міськради прийняли ухвалу щодо відходів

11:18 26 грудня 2016 р.

У ЛМР запевнили: «До 1 лютого наступного року має бути оприлюднена стратегія вирішення проблем зі сміттям у місті на найближчі п’ять років».

У Львівській міськраді повідомили в понеділок, 26 грудня, що сьогодні під час пленарного засідання прийнято ухвалу «Про врегулювання питання поводження з відходами на території промзони заводу «Сільмаш» за адресою Львів, вул. Т.Шевченка», якак передбачає «заборону будь-якої діяльності, пов’язаної з відходами, що ведеться на території промзони «Львівхімсільмаш» на вулиці Шевченка, у випадку, якщо така суперечить чинному законодавству» й «зобов’язує відкрити інформацію, надавши належно засвідчені копії правововстановлюючих документів на усі будівлі, споруди та земельні ділянки, на яких знаходяться будівлі, що належать до комунальної власності на території промзони «Львівхімсільмаш».

«До 1 лютого наступного року має бути оприлюднена стратегія вирішення проблем зі сміттям у місті на найближчі п’ять років. Управління екології та благоустрою Львівської міської ради має виконати Комплексну екологічну програму на 2012-16 рік в частині створення ландшафтного Заказника «Білогорська долина» та передбачити на це кошти у міському бюджеті на 2017 рік», – повідомили також сьогодні, 26 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

19:17 3 березня 2021 р.

Два села на Львівщині отримали нову назву

Верховна Рада у середу, 3 березня, прийняла рішення про перейменування двох сіл у Львівській області. Зокрема, прийнято постанови про перейменування сіл Коросне та Борщів Львівського району.

Рубрика: Ситуації

16:50 3 березня 2021 р.

Завтра у трьох районах Львова не буде води. Перелік вулиць

У зв'язку з плановими роботами з перепідключення новозбудованого водопроводу діаметром 630 мм, довжиною 290 п. м на вул. Володимира Великого, 2−4, завтра, 4 березня, з 09.00 год і до 21.00 год буде припинено подачу води до частини Франківського, Галицького та Залізничного району.

Рубрика: Ситуації

16:38 3 березня 2021 р.

У Львові упав будівельний кран

Cьогодні близько 10.40 год. у Львові на вул. Личаківській (Личаківський район), на території однієї із компаній упав будівельний кран.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу