Депутати Львівської міськради прийняли ухвалу щодо відходів

11:18 26 грудня 2016 р.

У ЛМР запевнили: «До 1 лютого наступного року має бути оприлюднена стратегія вирішення проблем зі сміттям у місті на найближчі п’ять років».

У Львівській міськраді повідомили в понеділок, 26 грудня, що сьогодні під час пленарного засідання прийнято ухвалу «Про врегулювання питання поводження з відходами на території промзони заводу «Сільмаш» за адресою Львів, вул. Т.Шевченка», якак передбачає «заборону будь-якої діяльності, пов’язаної з відходами, що ведеться на території промзони «Львівхімсільмаш» на вулиці Шевченка, у випадку, якщо така суперечить чинному законодавству» й «зобов’язує відкрити інформацію, надавши належно засвідчені копії правововстановлюючих документів на усі будівлі, споруди та земельні ділянки, на яких знаходяться будівлі, що належать до комунальної власності на території промзони «Львівхімсільмаш».

«До 1 лютого наступного року має бути оприлюднена стратегія вирішення проблем зі сміттям у місті на найближчі п’ять років. Управління екології та благоустрою Львівської міської ради має виконати Комплексну екологічну програму на 2012-16 рік в частині створення ландшафтного Заказника «Білогорська долина» та передбачити на це кошти у міському бюджеті на 2017 рік», – повідомили також сьогодні, 26 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:14 24 січня 2021 р.

У Жидачівському районі пішли під лід двоє чоловіків

У суботу, 23 січня, до Жидачівського ВП надійшло повідомлення про те, що близько 13:15 на озері в селі Іванівці Жидачівського району Львівської області провалились під лід два рибалки.

Рубрика: Ситуації

20:39 23 січня 2021 р.

Держприкордонслужба оприлюднила найпопулярніші закордонні маршрути українців

Минулого року наші співвітчизники здійснили подорож до 123 країн світу. Всього за кордон, навіть зважаючи на карантинні обмеження, змогли потрапити понад 11 млн 250 тис. громадян України.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу