Депутати Львівської міськради проголосували за утворення Центру надання адмінпослуг

15:01 15 травня 2014 р.


Фото: loda.gov.ua

Він не лише працюватиме на площі Ринок, а й матиме територіальні підрозділи при районних адміністраціях.

Депутати ЛМР на сесії 15 травня проголосували за утворення Центру надання адміністративних послуг Львова, затвердження положення про центр та його регламент. Як сказано в ухвалі, ЦНАП – це постійно діючий робочий орган, утворений при адміністративно-господарському управлінні.

Його основні завдання – організація надання адмінпослуг у найкоротший термін та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень, спрощення процедури отримання адмінпослуг та поліпшення якості їх надання, забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП. Центр розміщуватиметься в адміністративному будинку Львівської міської ради за адресою: пл. Ринок, 1, м. Львів, 79006 (бічний вхід), та матиме територіальні підрозділи при районних адміністраціях.

Час прийому суб’єктів звернень у ЦНАП становитиме не менше шести днів на тиждень та семи годин на день і є загальним (єдиним) для всіх адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП. Про це повідомляє сьогодні, 15 травня, Західна інформаційна корпорація.

dailylviv.com

До теми

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

15:21 21 жовтня 2020 р.

З 21.00 тролейбусні маршрути № 22, 23 та 25 курсуватимуть за зміненим маршрутом

За інформацією ЛКП «Львівелектротранс», у зв’язку з проведенням аварійних робіт на вул. Стрийська, з 21.00 год тролейбусні маршрути № 22, 23, 25 курсуватимуть за зміненим маршрутом.

Рубрика: Ситуації

10:50 21 жовтня 2020 р.

На Львівщині син убив матір з револьвера Флобера

Як встановили співробітники Новороздільського відділення поліції, затриманий здійснив кілька пострілів у матір з револьвера Флобера під час побутового конфлікту.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу