Депутати Львівської міськради проголосували за утворення Центру надання адмінпослуг

15:01 15 травня 2014 р.


Фото: loda.gov.ua

Він не лише працюватиме на площі Ринок, а й матиме територіальні підрозділи при районних адміністраціях.

Депутати ЛМР на сесії 15 травня проголосували за утворення Центру надання адміністративних послуг Львова, затвердження положення про центр та його регламент. Як сказано в ухвалі, ЦНАП – це постійно діючий робочий орган, утворений при адміністративно-господарському управлінні.

Його основні завдання – організація надання адмінпослуг у найкоротший термін та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень, спрощення процедури отримання адмінпослуг та поліпшення якості їх надання, забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП. Центр розміщуватиметься в адміністративному будинку Львівської міської ради за адресою: пл. Ринок, 1, м. Львів, 79006 (бічний вхід), та матиме територіальні підрозділи при районних адміністраціях.

Час прийому суб’єктів звернень у ЦНАП становитиме не менше шести днів на тиждень та семи годин на день і є загальним (єдиним) для всіх адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП. Про це повідомляє сьогодні, 15 травня, Західна інформаційна корпорація.

dailylviv.com

До теми

13:29 18 січня 2022 р.

Водійка трамваю у Львові загасила загорання у зустрічному вагоні

Через різке погіршення погодних умов учора, 17 січня, близько 18:30 на просп. Червоної Калини біля Верхнього Шувару, внаслідок потрапляння вологи у елементи високовольтного містка у трамвайному вагоні №1165 сталось загоряння.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу