Департамент фінансів Львівської ОДА потребує фахівців

16:46 27 липня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації оголошують відбір кандидатів на проведення конкурсу на зайняття вакантних посад.

Про це повідомили сьогодні, 27 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Конкурс оголошено на такі посади в департаменті фінансів Львівської облдержадміністрації:

начальника відділу й головного бухгалтера відділу фінансів місцевих органів влади та бухгалтерського обліку управління фінансів невиробничої сфери – одна посада категорії «Б»;

провідний спеціаліст відділу зведеного бюджету та міжбюджетних відносин бюджетного управління – одна посада категорії «В»;

провідний спеціаліст відділу фінансів місцевих органів влади та бухгалтерського обліку управління фінансів невиробничої сфери – одна посада категорії «В»;

спеціаліст відділу доходів та економічного аналізу управління доходів та фінансів виробничої сфери, на час перебування у відпустці для догляду за дитиною основного працівника – одна посада категорії «В».

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду: вища фінансово-економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра, молодшого бакалавра. Бажано стаж роботи за фахом на державній службі.

Для участі в конкурсі необхідно подати документи: копію паспорта громадянина України; письмову заяву на участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби до якої додається резюме у довільній формі; письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною трерьою або четвертою статті1 Закону України «Про очищення влади» та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки; копії документів про освіту; заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за  2015  рік;  інші документи за бажанням претендента.

З умовами проведення конкурсу та вимогами до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій «Б» та «В», більш детально  можна ознайомитися на сайті  Національного агентства України з питань державної служби (http://www.guds.gov.ua/). Термін прийняття документів – упродовж 25 календарних днів із дня оголошення про проведення конкурсу – до 19 серпня 2016 року. У конкурсі можуть брати участь громадяни з інвалідністю.

Документи подавати за адресою:  Львів, вулиця Костюшка, 8, відділ інформаційно-комп’ютерного та кадрового забезпечення, кабінет №406. За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном 255-36-85».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів