Чергові бригади львівських комунальних підприємств працюватимуть без вихідних

11:30 5 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: lvivpost.net

У міськраді запевнили: « У зв’язку з вихідними днями з нагоди різдвяних свят, з 6 до 9 січня працюватимуть чергові бригади комунальних підприємств «Львівтеплоенерго», «Залізничнетеплоенерго» й «Львівводоканал» та чергуватиме снігоприбиральна техніка ШРП у всіх районах міста».

Про це повідомили сьогодні, 5 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Львівтеплоенерго» працюватиме у звичному режимі, здійснюючи подачу гарячої води споживачам. В разі виникнення аварійних ситуацій, а ми сподіваємося, таких не буде, їх оперативно усуватимуть. Телефон диспетчерської «Львівтеплоенерго» працює цілодобово, тому кожен може туди звернутися за номером 15-85».

«Також цілодобово працюватиме аварійно-диспетчерська служба «Залізничнетеплоенерго». У разі необхідності, можна звертатися за номером тел. 292-01-87», – запевнили в міськраді.

«Як повідомили у «Львівводоканалі» у святкові дні на підприємстві працюватимуть виробничо-технічні підрозділи, які стежать за стабільною подачею водопостачання, а працівники лабораторії перевірятимуть якість питної води. У випадку виникнення аварійних ситуацій, їх оперативно усуватимуть чергові бригади. Телефон диспетчерської «Львівводоканалу» працює цілодобово, тому кожен львів’янин може туди звернутися за допомогою та інформацією за номером 15-51 або 276-20-50. Інформація про аварійні відімкнення водопостачання оперативно розміщується на офіційному веб-сайті підприємства http://lvivvodokanal.com.ua/ та на порталі гарячої лінії міста https://1580.lviv.ua/», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів