Частина вулиці Дорошенка у Львові буде доступною лише пішоходам і трамваям

17:10 15 серпня 2017 р.


Фото: maxpark.com

Виконувач голови Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля запевнив: «Рішенням комісії ділянка від вулиці Дорошенка до вулиці Банківської мала би стати пішохідною, тільки трамваї мали б мати можливість проїзду».

Виконувач голови Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля повідомив сьогодні, 15 серпня: «Роботи на вулиці Дорошенка –в процесі, громадський простір вже окреслюється. Ми ще замовили проект, оскільки є рішення комісії про зупинку громадського транспорту. Проект нам обіцяють до 15 вересня дати. Там має бути зупинка з піднятим пандусом».

Андрій Зозуля також розповів: «Рішенням комісії ділянка від вулиці Дорошенка до вулиці Банківської мала би стати пішохідною, тільки трамваї мали б мати можливість проїзду. Це рішення вступить в дію, коли ми зреалізуємо проект. Якщо на 15 вересня нам дадуть проект, за два тижні ми пройдемо експертизу, то до кінця року за ідеальних умов мали б зреалізувати цю ідею». 

Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:22 27 жовтня 2020 р.

Завтра частина Франківського району буде без води. Перелік вулиць

У зв'язку з плановими роботами з перепідключення новозбудованого водопроводу діаметром 400 мм на вул. Боткіна, завтра, 28 жовтня, з 10.00 і до 20.00 год буде призупинено подачу води до частини Франківського району.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу