Бюджет Львова зазнав зміни | Новини Львова

Бюджет Львова зазнав зміни

17:24 9 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет затвердив у понеділок, 9 грудня, рішення «Про зміни до міського бюджету Львова на 2019 рік» та «Про зміни до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова на 2019 рік».

Про це повідомили у Львівській міськраді. Зокрема, управлінню соціального захисту збільшили видатки на 1100 тисяч гривень для своєчасних виплат муніципальних субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. А департаменту житлового господарства та інфраструктури збільшили видатки на 97 тисяч гривень на встановлення ілюмінації на проспекті Свободи.

Департаменту «Адміністрація міського голови» збільшили видатки на 100 тисяч гривень для оплати промоційної продукції з нагоди Різдва. А управлінню з питань надзвичайних ситуацій – на 63 тисяч гривень для робіт з транспортування та знешкодження ртуті.

Департаменту розвитку збільшили видатки на 263 тисячі гривень на розширення програмного забезпечення «Гарячої лінії міста». А Залізничній районній адміністрації –  на 499 тисяч гривень на оплату послуг з поточного ремонту мереж дощової каналізації та ліквідації тріщин дорожнього покриття промислової зони «Сигнівка».

Департаменту «Адміністрація міського голови» збільшили видатки на відрядження на суму 50 тисяч гривень, за рахунок зменшення поточних видатків управлінню транспорту. А управлінню «Секретарів ради» – на 16 тисяч гривень на «Програму популяризації Громадського бюджету» (за рахунок зменшення видатків на оплату послуг). Натомість юридичному департаменту збільшили видатки на 90 тисяч гривень для нарахування на заробітну плату, за рахунок зменшення видатків департаменту гуманітарної політики.

Як інформував «ЩЛ», Львівщина отримала бюджет на 2020 рік.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:25 4 серпня 2020 р.

Радник Авакова запропонував воєнізовану охорону в пасажирських поїздах

Радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Володимир Мартиненко назвав умови, за яких поліція може патрулювати поїзди в Україні. Також він запропонував інший варіант забезпечення безпеки під час руху.

Рубрика: Ситуації

17:15 4 серпня 2020 р.

У Львові відкрили перший з 5-ти питних фонтанчиків, які коштуватимуть майже 600 тис грн

ЛМКП «Львівводоканал» завершило встановлення питного фонтанчика на площі Ринок. Встановлений фонтан є двосекційним і ним можуть користуватися люди з інвалідністю та діти. Лабораторія Львівводоканалу провела аналізи води — вона відповідає усім нормам та стандартам.

Рубрика: Ситуації

15:03 4 серпня 2020 р.

На Львівщині електровоз наїхав на сплячого чоловіка

3 серпня у Яворівський відділ поліції надійшло повідомлення про те, що близько 15:00 на перегоні «Затока-Янтарне» електровоз сполученням «Клепарів-Шкло» скоїв наїзд на чоловіка.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу