Депутати Львівської облради спрямували на освіту 63 мільйони

14:15 5 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

На реалізацію «Програми розвитку освіти Львівщини» скерують 63 мільйони гривень.

У обласному бюджеті на 2020 рік передбачили видатки для департаменту освіти і науки облдержадміністрації в сумі 1 529 мільйонів гривень. У тому числі за загальним фондом – 1 294 млн грн, спеціальним – 235 мільйонів гривень.

У загальному обсязі видатків галузі освітня субвенція становить 378 мільйонів гривень, яка використовується на оплату праці педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів (218353,9 тисячі гривень), здобуття повної загальної середньої освіти учнями професійно-технічних навчальних закладів (60924,5 тисячі гривень), студентами вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації (42729,7 тисячі гривень), оплату праці директорів і педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів області та приватних шкіл (56134 тисячі гривень).

У рамках реалізації «Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки» планується виділити 63 мільйони гривень. У тому числі на утримання двох навчально-реабілітаційних центрів (святого Антонія та святого Миколая) – 5074 тисячі гривень, реалізацію основних напрямів програми та заходів, з яких за рахунок залишку освітньої субвенції – 49790,4 тисячі гривень.

Поряд з цим, у загальному обсязі видатків загального фонду обласного бюджету враховано субвенцію з державного бюджету на підтримку осіб з особливими освітніми потребами в сумі 33777,4 тисячі гривень, яка впродовж 2020 року буде передана місцевим бюджетам області. Розрахунки обласного бюджету на галузь сформовані з урахуванням оптимізації мережі та витрат інтернатних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Про це повідомили у Львівській ОДА. Як інформував «ЩЛ», Львівщина отримала бюджет на 2020 рік.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:52 26 березня 2020 р.

Два сценарії фінішу навчального року для учнів України

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

Рубрика: Наука і техніка

15:46 26 березня 2020 р.

Мобільний застосунок контролюватиме місцезнаходження хворих на коронавірус

За тиждень можна буде отримувати сповіщення про можливий контакт з хворими через мобільний застосунок Дія, а самоізольовані громадяни - замовляти продукти чи ліки онлайн.

Рубрика: Наука і техніка

Останні новини

У Львівській області зафіксували ще два випадки захворювання на COVID-19

Учора повернулися в Україну 37,3 тисячі її громадян

У Львові є троє інфікованих COVID-19

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу