Будівельний кран впав у Львові на приміщення супермаркету

09:50 26 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/groups/varta1.official

У четвер, 26 вересня, о 09:00 будівельний кран впав у Львові на приміщення супермаркету «Арсен» на проспекті Червоної Калини.

Про це повідомили на сторінці громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото з місця події й розповіли: «Ніби є один постраждалий, але це ще не офіційна інформація».

У Львівській міськраді уточнили: «На проспекті Червоної Калини, 58 на приміщення ТЦ «Арсен» впав будівельний кран з території будівництва, яке веде компанія «Авалон». Постраждала водій крана. На місці працюють усі служби».

Заступник голови Сихівської районної адміністрації Володимир Івасюк повідомив: «Постраждалу водія з крану ще не витягнули. Вона жива. Її затисло, тому викликали спеціалізовану машину, щоб зафіксувати кабіну крана та провести вивільнення постраждалої. Кран упав на складські приміщення «Арсену», тобто це господарські приміщення, де відбувається підвіз товару. Тому більше ніхто не постраждав».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:05 21 лютого 2020 р.

Більшість затриманих у Нових Санжарах мітингарів виявилися не місцевими

Після заворушень у Полтавській області, в яку доправили евакуйованих з Китаю людей, це питання розслідують правоохоронці і розглядають, зокрема – на сесії Полтавської облради.

Рубрика: Ситуації