Британці продовжуватимуть навчати у Львові військових правоохоронців

17:40 9 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: mil.gov.ua

Інструктори з Великої Британії тренуватимуть упродовж двох тижнів на базі Навчального центру Військової служби правопорядку Збройних Сил України понад 30 слухачів, які вдосконалюватимуть професійну майстерність, набуватимуть нових знань та навичок з ведення оборонних дій в міських умовах та протидії саморобним вибуховим пристроям.

Про це повідомили сьогодні, 9 січня, в прес-службі міністерства оборони України. А начальник Навчального центру Військової служби правопорядку Збройних Сил, майор Олег Керницький, розповів: «Відкриття чергового етапу навчання засвідчує незворотність реформ в оборонній сфері нашої держави та наближення Збройних Сил України до європейських стандартів. Наші військовослужбовці здобули чималий досвід здійснення професійної діяльності в районі проведення антитерористичної операції, і переконаний, що вони мають чим поділитися з нашими міжнародними партнерами».

«Іноземні інструктори співпрацюють з оборонним відомством в рамках операції «Орбітал» і вже провели чимало різнопланових тренінгів та курсів для українських військовослужбовців», – поінформували також у прес-службі міністерства оборони України.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів