Болларди в центрі Львова працюють у ручному режимі

17:40 7 вересня 2017 р.


Фото: theinsider.ua

Начальник управління безпеки міста запевнив, що синхронізація та налаштування роботи боллардів триватиме до кінця тижня.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 7 вересня, що болларди в центральній частині Львова працюють у ручному режимі, а їх синхронізація та налаштування триватиме до кінця тижня. Начальник управління безпеки міста Юрій Діль пояснив: «Під час грози, яка була в липні, блискавка влучила в щит управління. Внаслідок чого згоріла центральна плата і з 28 липня усі п’ять боллардів, які розташовані в центральній частині міста, перестали працювати. Тому, ми змушені були замінили головну плату керування. Довелося її замовляти закордоном і чекати на доставку, оскільки в нас не виготовляють таке обладнання».

Чиновник також розповів: «Також за цей час ми замінилиболлард розміщений на перехресті вулиць Руської і Підвальної. Зараз відбувається налаштування роботи боллардів з системою керування. Синхронізація та налаштування триватиме до кінця тижня».

Про це поінформували сьогодні, 7 вересня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:29 18 січня 2022 р.

Водійка трамваю у Львові загасила загорання у зустрічному вагоні

Через різке погіршення погодних умов учора, 17 січня, близько 18:30 на просп. Червоної Калини біля Верхнього Шувару, внаслідок потрапляння вологи у елементи високовольтного містка у трамвайному вагоні №1165 сталось загоряння.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу